Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogyha neten...

Miért van az, hogyha neten ismerkedem (máshogy szó se lehet róla) imádnak a csajok és szeretnének megismerni, kép után 10-bol 9 elszelel?

Figyelt kérdés
A belső a fontos nem?

2014. márc. 1. 10:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Ja vannak olyan emberek akiknél egy jó belső mellé elmegy egy gyengébb külső, de sokkal nagyobb az az arány mikor legalább olyan külsőt akarnak mint belsőt.
2014. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 sándorjános ***** válasza:
Kivéve, ha rocksztár vagy :D akkor a belsődért, művészetedért és a pénzedért szeretnek :D
2014. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Nálam 10-ből 10 az elszelelők aránya, annyira ocsmány vagyok. Pedig amíg nem látnak rólam képet, addig engem is imádnak.
2014. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy? 10-ből 9 az ku.rva jó arány.


Én bárokban és klubokban ismerkedem. Hetente 2-szer járok el otthonról és heti szinten kb. 10-12 nőt szólítok, meg ennyinél kezdeményezek szórakozóhelyeken.


Szerinted ebből mennyiből lesz szex? Segítek, kb. 1-ből, ha nem nullából. Van hogy kell 15 nő is a legutolsóhoz képest, mire jön még egy, aki megint nem elutasító.


Ez marha jó arány! Kik kapják meg a legtöbb elutasítást a világon? Azok, akik a legtöbb nőt is megkapják.

Miért? Mert azok kapják meg a legtöbb nőt a világon, akik a legtöbb nőnél próbálkoznak.

2014. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Csak nem ilyen rossz a helyzet. Ha vkivel belsőleg összeillesz, akkor nem lehet akadály a külső. Jó, kivéve ha pl. rohadnak a fogaid vagy ilyesmi.
2014. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Jó a 10 bol kilenc?:D erre nem is gondoltam

Meg csináltattam a fogam,lefogytam,munkahelyem van és saját lakásom....Mit kell meg tegyek?

2014. márc. 1. 10:34
 7/36 anonim ***** válasza:

Az tündérmese h a belső a lényeg a külső meg le van sz**va.

Persze kivételek vannak de kit érdekel ha a csajok fél százaléka ilyen?? Mindenki mond mindent h a pénz nem számít, a külső nem számít, még magukat is elhitetik ezzel azt a lófa**t nem számít...

2014. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Jaaa és a csaj kinézete sose nem számít nálam...Csak ne legyen túl idős.
2014. márc. 1. 10:39
 9/36 anonim ***** válasza:
10-ből 9 az pont jó! Hány barátnőt akarsz te? :D
2014. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Pedig vannak olyan csajok, akiknek nem a külső a fontos, és nem is a pénz. Lehet, hogy rossz helyen nézelődsz.
2014. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!