Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti hogy mutatjátok ki a...

Fiúk! Ti hogy mutatjátok ki a tetszéseteket egy zárkózott lánynak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon zárkózott vagyok én is, ezért sehogyan nem mertem még senkinek. 17/f
2014. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elhívod sétálni, aztán torokra xD
2014. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Zárkózott lányként azt mondhatom, hogy a legjobban a bátorsággal lehet levenni a lábáról. Szerintem :)
2014. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem közelednék zárkózott lányhoz, mert én magam is zárkózott vagyok. Ez azért rossz, mert pl egyikünk sem tud kezdeményezni valószínűleg, vagy beszélgetés közben beáll egy kínos csend vagy valami. Eddig még csak nyitott lányokkal éreztem azt, hogy "na vele működne a dolog!".


És tudod mi a poén ebben? Az, hogy ha rám nézel mikor egy ismerőssel/baráttal beszélgetek, nem gondolnád, hogy zárkózott vagyok. Viszont képtelen vagyok ismerkedni idegenekkel, akár szerelmi, akár baráti szándékból. Az első lépést sosem tudom megtenni, de utána minden oké.


Ennélfogva én úgy gondolom, hogy egy hasonlóan zárkózott lányhoz egy nyitott személyiségű srác illik, az a fajta, aki könnyen kezdeményez másoknál és jól megy neki az ismerkedés. Az "ellentétek" ebben a tekintetben vonzzák egymást.


23/F

2014. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!