Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nekem nics barátnőm 20 évesen...

Nekem nics barátnőm 20 évesen az ciki?

Figyelt kérdés

mert nagyon szeretnék.

20F


2014. márc. 17. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2014. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Didiiayer ***** válasza:
Nem ciki, de nyugi előbb-utóbb biztosan te is találsz.
2014. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hogyan mennyek oda lányhoz ismerkedni? ebben segítsetek
2014. márc. 17. 21:18
 4/12 anonim ***** válasza:
spontán. ha folyton ezen agyalsz akkor elrontod. csináld ösztönösen.
2014. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Didiiayer ***** válasza:
Nem nehéz az, csak simán menj oda, aztán kezdj el vele beszélgetni. Azt viszont meg majd a helyzet ajda, hogy miről stb.
2014. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Carlos Nunez válasza:
A változás veled kezdődik! :) Ahhoz hogy barátnőd legyen, és ahhoz hogy egy olyan barátnőd legyen aki után megfordulnak az emberek az utcán, te kell megtégy bizonyos dolgokat. 2 lehetőséged van. Otthon ülsz és arra vársz hogy életed értelme véletlenül betoppanjon az ajtón (megjegyezném hogy a postás meg gázszámlások között meglehetősen kevés a fiatal jó nő) :P vagy pedig kimész az utcára az éjszakába. És elkezdessz nőkkel beszélgetni. Ismétlem beszélgetni. A csajozás nem pénz eg autó kérdése. Hanem kommunikáció és pszichológia haver :) amint megismerkedtél egy pár csajjal és lesz egy pár pozitív élményed emelhetsz a szinten és egyre nagyobb önbizalomra tehetsz szert. A csajok alpinistaként gondolkodnak. Ők a csúcsra vágynak, és az a pasi a nyerő akikben megérzik hogy erre képesek :). Légy férfi! Légy határozott titokzatos. Egyszerű még is bonyolult zavard össze a nőket azzal hogy magabíztos vagy mégis érzelmes ugyanakkor nem függsz senkitől! :) Sok sikert!!
2014. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
bla bla! Nem fog összejönni. A lényeg. Amíg bátortalan vagy addig nem tudhatod hogy pontosan mennyit is érsz a nőknél. Ha már bátor vagy meg tudod mi merre hány méter mert egyáltalán mersz nőkkel ismerkedni és megismerheted az ő világukat és azt hogy mennyit érsz benne. Tehát attól még hogy bátor vagy nem lesz barátnőd csak magabiztosan fogod tudni hogy "igen ez nekem nem sikerülhet". Legalábbis nálam így történt.
2014. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
"a lányok alpinisták" Ez nekem tetszik. De valahogy mégis életben van ez a tucat gusztustalan emberi faj. De nem sikeres minden egyes egyede. Nem is értem mit jelent az hogy eljut a csúcsra. A csúcson nincs is elég hely mindenkinek. Mert ugye az a csúcs az kicsi minden értelemben. Ismerek olyan emberi lényeket akik nem értek el semmi látványos dolgot mégis van barátnőjük. Ez az egész csúcs dolog számomra azt jelenti mondjuk hogy írsz egy könyvet és ismert lesz az egész világon és gazdag leszel pl.. De nem azt hogy veszel egy két emeletes házat megb*szol valakit lesz két gyereked és dolgozol.
2014. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
és veszel egy kutyát
2014. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
tény hogy a család hasznos dolog, de nem mondanám csúcsnak
2014. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!