Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedett már valaki a...

Ismerkedett már valaki a rosszlanyok.hu oldalon?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a lányok pénzért csinálják de már nagyon rég nem volt szexuális kapcsolatom és a munkám mellett nincs időm ismerkedésre viszont pénzem van dögivel. Az lenne a kérdésem hogy ezek a lányok kamuk-e vagy csak a vesémet akarják-e eladni. :D

2014. ápr. 16. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Van 1-2 kamu aki 18 nak mondja magát de viszont 20fölött van.. :) De a többsége rendes
2014. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van köztük kam is , de olavasd el az értékelésket és ha nem az nyit ajtot akit a képen látsz akkor szépen eljössz
2014. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WheneverYouWant ***** válasza:
haszáld a beszamolok.com-ot... oda többen írogatnak tapasztalatokat. Nem kell félteni a vesédet, semmi ilyenről nincs szó.
2014. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na téged aztán jol megijesztettek! Gondolod, hogy azok a lányok mind a szervkereskedök beépitettjei? Azok 100%-ig igazi ku-vák. A pénzedért nagyon szeretni fognak!
2014. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már voltam párnál és a pénzen kívül semmimre nem tartottak igényt.
2014. ápr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki olvas ilyeneket, az láthatja, hogy akik hirdettek egyszer az egyik oldalon (a biztos oldalon), majd kaptak pár bejelentést/rossz értékelést/fertőzöttséget, az ment a rossz oldalra és ottmaradtak, így abban nem javaslom hogy megbízz!


De azt szokták mondani, normálisabb helyeken, hogy az ajtóban ha elbizonytalanodsz, akkor még hozzáteszik, hogy fizetés nélkül távozhatsz.


Meg ugye mindent csak esőkabátban szabad!


De ezt ugye sosem próbáltam, csak urban legend.

2014. ápr. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!