Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt valaki valaha ilyen vagy...

Volt valaki valaha ilyen vagy ehhez hasonló helyzetben? Hogyan oldottátok meg a problémát?

Figyelt kérdés
Magas vagyok, sportos alkatú, alapjába véve jóképűnek mondanak, csak az arcom tele van pattanásokkal. Ha az utcára lépek legszívesebben felvenném a kapucnimat és a nyakamig lehúznám. Ezt még télen meg tudtam csinálni, de most, hogy egyre melegebb van már nem kivitelezhető. Voltam orvosnál alap. Még azt mondanám, hogy elkezdett javulni, de még mindig folyamat jönnek ki, igaz nem annyira nagyok, meg nem olyan sok, de akkor is borzasztóan zavar. Lassan már ki kéne nőnöm, hisz 18 leszek hamarosan. Légyszives ne arra adjatok tanácsokat, hogy hogyan kezeljem, mert akkor nem ide írtam volna ki a kérdést. Teljesen magamba fordultam. Elvagyok a barátaimmal, de nyitni, megismerkedni másokkal képtelen vagyok. Rögtön az az érzésem, hogy a vörös nyomokat nézik csak. Nálam még az sincs, hogy ezért nincs önbizalmam, mert már sokan lekoptattak, hiszen eleve nem is próbálkozok. Szörnyen levert vagyok, és úgy érzem, hogy elszáll fölöttem a tinikor, és csak ezzel vesződök.

2014. ápr. 29. 21:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én hasi panaszokra csináltam családállítást és segített a pattanásokon is. szóval az emésztésben lehet valami, pl. ételintolerancia, amit ki kéne vizsgáltatni. Vagy az energetikai megoldás, mint pl. családállítás, amit én csináltam.

De nem stresszeled túl? A legtöbb embernek szoktak lenni pattanásaik, de ez nem olyan nagy probléma...


Neked nagyon nagyok vagy nagyok sok van?


Még korrektort tudok javasolni, az el is fedi, hamar le is szárítja.

2015. jan. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!