Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hülyeség lenne elhívni sétálni?

Hülyeség lenne elhívni sétálni?

Figyelt kérdés

14 éves, nyolcadikos fiú vagyok, idén ballagok. Van egy lány, aki nagyon tetszik, de csak 12 éves. Nem egy olyan kislány, hogy anyuka viszi mindenhova, tehát már egyedül (barátaival) járkál-gengel. Gondoltam elhívnám az utolsó tanítási napon (~1 hónap) sétálni vagy fagyizni vagy valahova. Azért csak akkor, mert cikinek tartanám az osztálytársaim előtt, hogy egy kislánnyal sétálgatok, de mivel ősztől nem találkozom a többséggel, ezért már nem érdekelnek. Mielőtt bárki jönne, hogy pedofil vagyok: szexuálisan bár izgatott, de amióta elfantáziáltam vele, hogy együtt sétálgatunk, meg beszélgetünk, azóta valahogy nem izgat... Egyébként se mernék rámozdulni, nem az a típus vagyok...

Szerintetek lenne értelme?

Azért nem korombeli vagy idősebb lányokkal próbálkozok, mert onnan a többség (aki normális és jól is néz ki) már elutasított. Ez nem annak tudható be, hogy annyira csúnya lennék, egyszerűen tudják, hogy mennyire csendes, zárkózott vagyok, és esélytelen lenne bármi is. Jövőre bár megyek új iskolába, új lányok lesznek, de mivel már az itteni lányok (is) elvették az önbizalmamat, ezért gondoltam egy fiatalabb lány "segítségével" visszaszerezhetném. Természetesen nem használnám ki addig, amíg már nagyképű lennék, aztán szó nélkül otthagynám. Talán, nem is kifejezetten barátnőnek szeretném, hanem barátnak.



2014. máj. 18. 14:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Most már, hogy kigondoltam elég nehéz lesz lebeszélni róla, tehát ésszerű okokat mondjatok, hogy miért ne.
2014. máj. 18. 14:58
 2/4 anonim ***** válasza:
semmi értelme, ha az osztálytársaid előtt nem mered később sem ha a barátnőd lenne
2014. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem merd elhívni őt. Persze én akkor hívnám csak el, ha ő is hasonló mint én. Mármint nem ilyen felvágott nyelvű káromkodós mai tucatlány. Inkább csak haverkodj vele, még fiatal nagyon. Ha barátok lesztek, pár év múlva akár komolyra is fordulhat. De csak akkor hívd el, ha nem szégyelled mások előtt. :) Go-go!
2014. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2014. máj. 22. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!