Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ronda fiúk! Ugye nem veszitek...

Zsebvirág kérdése:

Ronda fiúk! Ugye nem veszitek be azt, hogy ha önfejlesztitek magatokat meg másképp öltöztök, hogy akkor majd kapósabb lesztek a lányoknál? Ugye nem? :D

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 16:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sosem vettem be.
2014. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

10!:


De van egy bizonyos típusú ember akit az emberek 95%-a jóképűnek talál és van az a típus aki elsőre mindenkinek unszimpatikus.

2014. jún. 11. 16:47
 13/23 anonim ***** válasza:

Igen, elsőre...

Azokat az embereket egyszerű kiszúrni, mert buták, mivel előítélkeznek.

Tudod, ha mindenről tudnánk, ha mindenki véleménye számítana, akkor ismét hihetetlenül sok öngyilkosság, magányosság lenne. A legrosszabb abban, hogy ronda vagy, az az, hogy ezt fel tudod fogni. Sok kontroll kell, hogy az idióták véleményét lerázd magadról.

Ha ronda vagy, hát legyen pénzed. Ne engedd, hogy Isten és a gyönyörű angyalai elrontsák vagy elvetessék egyetlen életedet!

2014. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
58%

Attól, hogy önfejleszted magad és másképpen öltözöl, az nem azt jelenti, hogy automatikusan lesz is stílusod.


Amíg utóbbiban hiányt szenvedsz, Marok Marcsi marad az egyetlened!

2014. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
a legnagyobb gond, hogy a mai csajok 99,99%-a felszínes és külső alapján rögtön ítélőbíróságként működik. Szóval, én is tapasztaltam, hogy még az ilyen pua trükkökkel se mentem sokra a csajoknál, a kevés értelmes, tanult csaj leállt ugyan velem dumálgatni, ha épp várt valahol valakire vagy a buszára például, de komoly eredményeket még mindig nem értem el a csajoknál és valószínűleg nem is fogok, ha csak nem leszek gazdga, mert akkor széttárul annak a 99,99%-nyi felszínes nuninak is a kapuja. ;)
2014. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Amúgy, tudatalatt én is mindig ezért próbáltam valahogy kinézni, de most kezedek rájönni, hogy ha nem vagy adonisz vagy modell akkor nem érsz semmit. Nem fogok érdekelni ez többet, lesz@rom, és feladom, ez könnyebb és olcsóbb mint egy plasztikai műtét, ami által nyernék olyant, ami másnak természettől fogva megadatik... Hiába, mondják, hogy ne add fel. Mondani és írni könnyű, de meglátnám mit kezdenének ha cserélnénk.
2014. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem, nem veszem be hisz a testi vonzalom a ying és yang mindennek az alapja
2014. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem igencsak rossz úton jár, az aki másoknak akar megfelelni és ezért változik (mar ha egyáltalán sikerül). Önmagáért kell változtatni az embernek, önbecsülésből.


Az emberek izlése meg eltérő, ez tény. A nőké is, és gyakran amit egyesek rondaságnak látnak nem több puszta igénytelenségnél. Az meg pasi aki a másik nemnél aratott sikereire építi a teljes önbecsülését vagy életét az nagyon ostoba.

Kérdező, a kérdésed pedig rosszindulatú.

2014. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Buford Tannen ***** válasza:
kérdező te melyik bolygón élsz??
2014. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát nem is a múltban :D vagy a jövőben...
2014. jún. 14. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!