Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komolyan mondjátok már, ugye...

Komolyan mondjátok már, ugye nem csak én vagyok az egyetlen fiú, aki egy lánynak sem az esete, akit minden lány rondának tart?

Figyelt kérdés
Nem értem miért ilyenek velem, szerintem nem is vagyok ronda, inkább ilyen semmilyen, se nem helyes, se nem bűnronda. Lehet azért is tartanak rondának, mert nem vagyok kigyúrva és a magasság se áll mellettem, vagy talán csak arcszerkezetem katasztrófális? De én csak szeretnék végre olyan lányt találni, aki szeret és vonzódik hozzám őszintén, nem a pénz vagy ilyen baromságom miatt, hanem azért, aki vagyok külsőre és belsőre. De eddig hiába dícsérték a személyiségem, ha mégsem vonzódott senki sem hozzám.
2014. jún. 24. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
De igen, sajnos te vagy az egyetlen
2014. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül hozzám sem tudnak vonzódni a nők.
2014. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!