Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Modell, táncos és hasonló...

Modell, táncos és hasonló foglalkozású lányok, ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés

Iskola mellett táncos vagyok, időközönként modell, viszont hiába érzem magamat jól a bőrömben, párkapcsolati téren már teljesen vesztesnek titulálom a helyzetemet. Mindig, mikor egy fiú odajön hozzám, hogy szeretne megismerkedni velem, vagy eleve ismer régről és most vall szerelmet, az fut át az agyamon, hogy azért mert én állok a "jéghegy csúcsán" (nem egózásból, mert szerintem ez hülyeség, de azt akarom ezzel kifejezni, hogy a fiúknak valamilyen trófea egy modell/táncos/színész stb lány, akit csak mutogathatnak a barátaiknak és én nem akarok olyan helyzetbe kerülni.)

Legfőképpen tinédzser lányok véleményére, tapasztalataira lennék kíváncsi, vagy az idősebb korosztálytól, akik megtapasztalták ezt.



2014. júl. 2. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
keress egy olyan fiút aki szintén a "jéghegy csúcsán" áll
2014. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Hát én speciel tinédzser koromban egy színes-tarajos lehányt Aurora vagy Exploited pólós punk csajról álmodoztam...és ez nem vicc, komoly. Szóval ne szállj el magadtól, nem te vagy a jéghegy csúcsa...van akinek te bőven a vízszint alatt vagy. Tudod mindenkinek megvan a maga jéghegye... mindenkinek más van a jéghegy csúcsán és más üt léket beléd észrevétlenül a víz alatt.
2014. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy csúcskategória:-)
2014. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudtam jobban kifejezni ezt a baromságot, ami itt a tinédzser körökben benne van. Nem értem, hogy egy modell lány miért ér nekik többet, mint mondjuk egy sima angolos vagy zenés stb...
2014. júl. 2. 16:47
 5/17 anonim ***** válasza:

Ezt könnyen ki lehet védeni.

Végtére Te válogatod meg a barátaidat és Te válogatsz a potenciális jelöltek közül. Addig húzod az ismerkedést, ameddig akarod. Ha pedig a magad köré épített falakat a potenciális jelölt nem mássza meg, nem is érdemel meg.


U.i.: Elfen Lied?

2014. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam a "jéghegy csúcsát", mert annak tartanám magamat, mert ez egyáltalán nincs így. Fentebb mondtam, hogy a legtöbb fiú (legalább is, aki körülöttem van) a hülye sztereotípiák miatt nem is tudom, minek hisznek, kezelnek engem...
2014. júl. 2. 16:49
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen. Elég régen láttam, ahogyan a profilom is régi. Néhány kérdés miatt meg nincs kedvem profilt cserélni.
2014. júl. 2. 16:49
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem te a saját gondolataidat (hogy "a jéghegy csúcsán állsz") vetíted ki bárkire, aki ismerkedni akar veled. Tulajdonképpen az az egyetlen problémád, hogy te túl sokat képzelsz magadról, és ezzel kvázi kirekeszted magadat az "átlag" emberek közül.

Megjegyzem, ez érthető lenne, ha valami világhírű modell vagy dollármilliárdos lennél, de így... Ezt csak beleképzeled.

2014. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg, hogy másként kezelnek, mint a többi lányt?
2014. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ott kezdődött, hogy elkezdtem járni egy fiúval, napokon belül meg már mindenkik azt suttogta körülöttem, hogy terhes vagyok tőle meg egy r*banc és az a gyerek meg nagy "ász" lett, ezért félek mostanában.
2014. júl. 2. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!