Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok 2 lányba, de...

Szerelmes vagyok 2 lányba, de csak az egyik szeret viszont (feltehetőleg). Csak az egyikkel szeretnék kapcsolatot. Melyikkel lenne értelmesebb?

Figyelt kérdés
Az egyik feltehetőleg szerelmes belém és élvezem amikor egy légkörben vagyunk.A másik (de csak lehet hogy kihasznál) szebb és vele volt a szerelem első látásra. Az előző akit említettem talán szerelmes az egyik barátomba is. Melyiket Válasszam?
2014. júl. 15. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerelem nem hoz lészre megosztottságot. Ha valaki szerelmes, azt általában arra mondják, amikor megismer valaki valakit, és CSAK ő kell neki. Nem vagy tehát szerlmes, csak úgy érzed.
2014. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen azt amelyik kihasznál, és a barátod a is szerelmes.
2014. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.

Johnny Depp

2014. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!