Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az az érzés, mikor nem...

Mi az az érzés, mikor nem tartom jó pasinak, de úgy érzem hogy szerelmes lettem belé?

Figyelt kérdés
Külsőre nem jön be, nem tartom vonzónak, csak egy kicsit, de ahogy beszélgetünk, egyre jobban megismerem: úgy érzem, hogy érzek iránta valamit... minden nap beszélünk, mégis ha tehetném még többet beszélnék vele, úgy érzem h belőle sosem elég. Mintha hirtelen legjobb barátokká váltunk volna, mindent megbeszélünk, mégis többnek érzem ezt barátságnál.
2014. júl. 22. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
asszem ez a szerelem , mondjuk csak olvastam róla
2014. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel több? Bejön a férfi, mert foglalkozik veled, tetszik a jelleme és tetszik hogy érdekled, nem?
2014. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csak kötődés. Mennyi idős vagy egyébként?
2014. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán ezt hívják szerelemnek?

A jó pasik csak a szemednek tetszenek meg, de csak egy, aki a szívednek.

2014. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"de csak egy, aki a szívednek."

Ez nem igaz.


Ahogy az sem feltétlenül, hogy ezt már szerelemnek lehetne hívni. Nálam a szerelem ennél azért több. Sőt az igazi szerelem kölcsönös. (Bár attól, hogy még nem mondta valaki lehet kölcsönös az érzés.)


Én ezt inkább mondanám közhelyesen kémiának. Nem az eseted feltétlenül, nem egy férfiideál, de valami mégis vonz hozzá, de nem tudod mi.


Ismerős érzés.


Közel 3 éve vagyok így. És csak akkor csökken, múlik ha fizikailag nincs a közelemben jó ideig. Lehet még negatív is, legközelebb elég egy kedves nézés vagy akármi és újra visszatért az érzés.

Az érzés ami NEM szerelem. Legalábbis részemről biztosan nem. Az ő oldaláról meg azóta sem tudok semmit. Max néha egy-egy jelet lehetett levenni, de ennyi.


Szóval vagy lépj vagy kitartás, egyszer majd csak elmúlik.

2014. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!