Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogyha szerelmes...

Mit tegyek, hogyha szerelmes lettem abba a fiúba, aki csak a szeretőjének gondol. Vagy annak sem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval egy honlapon. Találkoztunk és mondta, hogy szeretőt keres. Én kerestem szeretőt, de mivel a fiú nagyon megnyerő volt számomra ezért beleegyeztem. Gondoltam, hogy majd elterelem más irányba a dolgot. Második találkozáskor elmentem a lakására, ahol megkínált itallal, beszélgettünk. Végig nem is gondoltam arra, hogy mi célból is lennék ott. De egyszer csak elcsábított. Pedig én nem olyan lány vagyok esküszöm, de vele olyan más volt. Valahogy elkezdtem kötődni hozzá...Úgy beszéltük meg több ilyen alkalom lesz...de azóta már eltelt sok idő és nem jelentkezett. Lehet azért mert béna voltam :)Most én írjak neki vagy várjak? Ti mit gondoltok, hogy mit tegyek?

2014. júl. 25. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Egy nő ne fusson farok után, főleg, ha ilyen szitu előzte meg. Ha neki bejött a dolog, keresni fog, ha nem, vagy csak egyszeri kufircot akart, akkor nem. Szerintem.
2014. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hm..ebben sajnos lehet igazsàg. Csak azért furcsa, mert több alkalom lett megbeszélve eredetileg.

Köszi a vàlaszt!

2014. júl. 26. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit:) Biztosan nem voltál béna, olyan nincs, csak tapasztalatlan, feszült, ideges, stb. Ha nem keres, ő járt rosszabbul, ebben biztos vagyok. Fel a fejjel!
2014. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2014. júl. 26. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!