Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha több hetes ismerkedés után...

Ha több hetes ismerkedés után egy nő egyértelműen tudtodra adja, hogy ne próbálkozz nála, elfogadod és lemondasz róla, utána miért viselkedik idegbeteg módjára, ha a figyelmeddel kikerülöd?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
mert azt akarja h továbbra is csak vele foglalkozz. bejött neki és az egojának h rámentél. de attól még ugyanúgy nem fog répázni veled.
2014. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, ilyen volt velem is. Kb 5x mentem rá a csajra és 5x koptatott le :D ... aztán úgy döntöttem hogy leszarom, és ezután úgyanúgy szarik a fejemre de amikor más csajjal lát akkor odajön elkezdi maszírozni a nyakamat (komolyan :D), leéget a csaj előtt majd amikor a lány lelép ő is lelép ... szóval. Az ilyen csajjal soha nem fogsz összejönni csak amikor te próbálkozol nála az g.c.re felnyomja az önbizalmát, és ha látja hogy már nem vele foglalkozol az meg leveri neki... szó sincs arról hogy idő közben te lettél nála az álompasi :)
2014. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha genyó szeretnél lenni, törd össze az amúgyis üvegágyú szintű önbizalmát. Bunkózz vele, mondd meg, téged már nem érdekel, kopjon le, semmi köze ahhoz, te kivel foglalkozol, és kivel nem. Én biztos ezt csinálnám.
2014. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A második hozzászólóval értek egyet, mint nő.

Nem kellesz neki, csak az önbizalmát akarja növelni Veled. Főleg, ha több hét után sem közeledik feléd... Felejtős.

2014. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!