Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esélyem felszedni egy jó...

Van esélyem felszedni egy jó pasit a strandon akkor is, ha nekem nincs bomba alakom?

Figyelt kérdés

úgy terveztem, hogy nem pasizni jövök ide, de alig bírok ellenállni a szexi, izmos testüknek, és minden percben látom őket...


én nem vagyok rossz nő szerintem, egy kis felesleg meg narancsbőr van rajtam, mellem sem olyan nagy, de nem vészes.



2014. júl. 31. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Törölték.
2014. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy kisportolt srác hm, rossz strandokra járhatok, mert én mindig csak sörhasú férfiakat látok, de ha te ilyen jó helyzetben vagy, a helyedben biztosan bevetném magam.
2014. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze ha ezt a kérdést egy lötyi srac írta volna ki aki a bombázókra bukik akkor mar szétoltották volna hogy "keresgéljen a sajat kategóriajában".
2014. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem. Mindenki annál próbálkozik, akinél akar, csak nem biztos, hogy sikere lesz. :)
2014. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!