Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha Pesten fogok dolgozni...

Ha Pesten fogok dolgozni augusztus végétől, akkor melyik oldalon érdemes albérlőtárs után nézni?

Figyelt kérdés

Írjatok oldalakat.

Értelmes, nyugis életű, rendszerető albérlőtársat akarnék kifogni, aki nem hozza oda naponta a csajait/pasijait (neme mindegy), és nem dohányzik a lakásban. Én huszonéves vagyok.


2014. aug. 5. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Buda, Buda mindenképp.


Pest büdös, zajos, lent nyomulnak a morék meg a dópmen (jobb helyen meg nem kapsz albérletet, mert öreg zsidók fészkei) sok az alchejmeres nyögger, zajos mégegyszer és persze SZMOG

2014. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budán széll kálmán térnél vagy hol?
2014. aug. 5. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Édesdrága első válaszoló! Biztos vagy benne hoyg ismered Pestet meg Budát??

Nekem laknak Budán rokonaim és bár talán tisztább a levegő, sok helyen félórát is kellett nekünk már állni vagy azért épp mert szűkek az utak, nehezebb a közlekedés és dimbesdombos az egész. Pesten könnyebb közlekedni sok a lehetőség ! A belváros szennyezettebb de pl jártál már mondjuk újpesten? Ha nem menj el oda utána okoskodj...

2014. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%

"de pl jártál már mondjuk újpesten?"


Hát az is aztán nagyon szép környék főleg a "városkapu".

2014. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha van facebookod, érdemes belépni a különböző albérletekkel kapcsolatos csoportokba, én többet is láttam már (sajnos nem tudok konkrétat mondani, mert engem nem érint, viszont a vidékről felköltöző egyetemista ismerőseim gyakran írnak ki információkat ilyen csoportokba)! Ott sokan keresnek lakótársat!

2014. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!