Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is fura, hogy...

Szerintetek is fura, hogy nekem nagyon sok lány tetszik külsőre engem viszont nagyon sok lány rondának nevezett már? Így hogyan találhatnék olyan lányt aki szeret és elfogad csúnya arcszerkezetű fiúként is?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress egy csúnya, szemüveges, pattanásos kövér lányt
2014. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Mi kell a csajozsához?

Pénz,pénz,pénz és pénz.

2014. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es nem is tudod milyen közel álltál az igazsághoz, de még a csúnya lány is elhagyott egy másik fiúért.
2014. aug. 7. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Ismerkedj vakokkal.
2014. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :) 19/L
2014. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem ez nem fura...hallottam már más ilyen "esetekről" is...

Szerintem nem nagyon tudsz mit tenni..ha nem áldott meg szépséggel a sors, akkor csak a belsőd marad :) Tehát legyél kedves és ne add fel! Ismerkedj..és előbb-utóbb majd találkozol egy olyan lánnyal akinek nem a külső számít, és aki majd szeret és olyannak fogad el amilyen vagy... Sok szerencsét! 15/L

2014. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia. Gyakorlatilag minden válasszal egyetértek. De könyörgöm, nem a kérdésed "fura", esetleg Te Magad?

Biztosan megtaláljátok majd egymást az Igazival, bár ez szép emberek esetében sem garantált 100 %-ban.

Fogadd el Magad, légy vicces... - de ez meg adottság kérdése.

Szóval ez leginkább szívás. Azért drukkolok..

2014. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rosszlanyok.hu,egyéb szex hírdetések,nem rosszból de a mai világba jobbra ne számíts nagyon,szerintem keress örömlányokat, én tuti ezt tenném, ha már ennyire reménytelen lenne:D nézd a dolgok jó oldalát,minden nap mással dughatsz és csak némi pénzt kérnek érte.Szerintem jobb mint a sarokba szörnyülködni magadon.Fogadd el önmagad,és az életed jobb lesz :)
2014. nov. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!