Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lipstick leszbikusként hogy...

Lipstick leszbikusként hogy tudok utalni a szexualitásomra?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy senki nem gondolja hogy leszbikus lennék. Ha új helyre vagy buliba megyek, általában ott lohol a hátam mögött egy pasi. Persze nem küldhetem el, hogy "leszbi vagyok haggyá má" már csak azért sem, mert egy kisvárosban élek. Nincs bajom velük, csak szegények nem ott keresgélnek ahol találnának is valamit és ezzel az én helyzetemet is megnehezítik. Nem akarom nagydobra verni, viszont nem ártana valahogy érzékeltetnem hogy mi a pálya :) Mások hogy csinálják? nemigazán vagyok egy kezdeményező típus, inkább szeretem ha engem csábítanak el minthogy én csábítsak. Más hogy csinálja ezt?

23L



2014. aug. 14. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Marha egyszerűen... Csinálsz magadnak A és B tervet. Értelem szerűen, ha az A nem jön be, jöhet a B, tudod... De néha nem árt C is.


A: Van barátom

B: Van barátnőm

C: Nem vagy az esetem, a hosszú hajra bukom...


Na, szóval valahogy így csinálják.

2014. aug. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért ez nem ennyire egyszerű! :) :) :) :) :) :)

És a lányoknak hogy lehet utalni?

2014. aug. 14. 08:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha én jó erősen kiröhögöm azt a férfit, aki próbál rám nyomulni, akkor annyira megsértődik, hogy már nem is akar tőlem semmit. Taposs bele az egójába. a férfiak azt utálják. Nevesd ki.
2014. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A lányoknak nem kell utalni... Nem egy szórakozóhelyen látom smárolni őket egymással, csak úgy "poénból" aha persze... hogy kiéljék a leszbikus és perverz vágyaikat.. Ha odadobnék közéjük egy műftudjátokmit már harcolnának érte.


Na szóval lényeg a lényeg, szerintem felesleges erre utalni. Ha annyira érdekli a dolog, hogy miért akarsz folyton a szájában lenni, úgy is meg fogja kérdezni, hogy mi bajod van. Vagy másnap elmondod neki.


Free

2014. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nehéz kérdés. Én biszex lány vagyok, de inkább én lennék a kezdeményező, ha lányról van szó. Általában automatikusan megbámulom a nekem tetsző lányokat, meg próbálok a tekintetemmel utalni nekik, hogy igen, tetszenek. Ha neki is van ilyen irányultsága, akkor ő is nézni fog. Volt már többször, hogy metrón elpirult a lány, ilyesmi. Jó érzékem van hozzá, hogy kiszúrjam a leszbikusokat, de nem tudom, hogyan csinálom. Biztosan sokakat nem is veszek észre. Meg volt már, hogy hetero lányt bámultam meg, kiderült, hogy mellette ült a pasija, nagyon rondán méregetett, a lány meg elkezdett röhögni. Szóval nem tudom, érdekes.
2014. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
86%

Ebben az esetben szerintem legelegánsabb a "ne haragudj, cuki vagy, de nem vagyok szabad" a srácoknak. Felmérések szerint még a zaklatók is csak egyedül azt az érvet képesek felfogni a nőtől, hogy már egy másik kan tulajdona.


Ha jobb szereted, ha téged csábítanak, akkor olyan nőt kell kinézni, ezzel csak az a baj, hogy marha kevesen vannak. Érdemes lenézni egy pesti buliba, megvadult (és lepukkant) butchok százai fogják rád vetni magad, ha csak egy percre is egyedül maradsz. Minden leszbi nyuszi, az a kevés kivétel meg filmekből tanulta. Viszont abban ne reménykedj, hogy egyszerre fogsz tudni inkognitóban maradni és intézményesen csajozni, ez nem megy.

2014. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hasonló cipőben járunk. :)

Én általában azt mondom neki: Köszi már van barátnőm ;)


Én is mindig azt érzem, hogy mivel a lipstick leszbikusokhoz állok a legközelebb, így nem tudják, vagy nem veszik észre, hogy mi vagyok. Nekünk jóval nehezebb párt találni... így maradna a kezdeményezés, csak, hogy emellet nyuszik is vagyunk :))

Esetleg gondoltál olyan apróságokra, minthogy gyűrű a hüvelykujjon? Ez talán árulkodó lehet...

De egyébként én magamon azt veszem észre, hogy bizony van egy "csipogónk", ami jelez, ha a lány, akit látunk leszbikus. Tehát abban bízom, hogy sok más leszbikusnak is van ilyen csipogója, ami jelez neki rólam :)

2015. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!