Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nyáron találkoztam egy fiúval...

Nyáron találkoztam egy fiúval és később beszélgettünk facen. Mindig én írtam rá, de kedves volt és mindig sokat mesélt. Már egy hete nem beszéltünk és nem tudom h ráírjak e. Szerintetek? (16/L)

Figyelt kérdés
Viszont kiemelném ,hogy Ő egyszer sem írt rám , és félek ,hogy zavarom.

2014. aug. 18. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Várd meg míg ő ír.
2014. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akkor még írj rá egyszer esetleg hívd el valahová, aztán ne írj és keresni fog ha érdekled :) és ha persze nem félénk
2014. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rendben, csak az baj ,hogy messze lakik, a találkozás lehetetlen. Viszont attól félek bele szerettem.:(
2014. aug. 18. 17:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugodtan. Ha zavarod őt akkor nem fog vissza írni. Meg esetleg, ha közöld vele, hogy mit szeretnél tőle akkor megtudod, hogy felesleges köröket futsz vagy sem. Csak bátran:)
2014. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha messze lakik és lehetetlen a találkozás akkor hagyd! Nehogy mégjobban beleszeress :(
2014. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen én is ettől félek :( csak egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből és mindenről eszembe jut. egyébként köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 18. 17:45
 7/10 Fényember ***** válasza:

NE írj rá! Azért nem koptatott le még eddig mert próbált veled kedves lenni, és nem akart megbántani. Ha neki is hiányoznál te, hidd el írna.

NE fuss senki után se, mert aztán vissza gondolva gáznak fogod érezni hogy tepertél egy fiú után. :)

2014. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már szerelmes vagyis vonzódik a sráchoz. Csak a távolság az tényleg nehéz ügy. Én minimum elmondanám a helyében, hogy szimpatikus.
2014. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor ne írogass rá , majd elfelejted
2014. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát most aztán rendesen össze zavarodtam:D de, nem akarom elfelejteni. És azt még hozzáteszem ,hogy hívott találkozás miatt .. csak sajnos nem tudtam elmenni.
2014. aug. 18. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!