Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem, h a kisfiú kinézetű...

Nem értem, h a kisfiú kinézetű fiúk miért nem jönnek be egy lánynak sem, mit tegyek, ha genetikailag ilyen vagyok felnőtt létemre? Húzzak prostizni?

Figyelt kérdés
Bár van, aki szerint lenne esélyem 10 éves kislányoknál, de nem mernék pedofiloskodni meg amgúy sem jönnek be a lapos lányok. Legalább gy kis cici, fenék legyen már.

2014. aug. 26. 02:53
 1/4 anonim válasza:
napi 1 doboz cigi plusz igyál sokat huzamosabb ideig utána nem lesz kisfiús az arcod :)
2014. aug. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdés marhaság, egy csomó lánynak az ilyen fiúk jönnek be. Sőt, vannak lányok, akiknek a kifejezetten lányos külsejű fiúk jönnek be.


Itt egy extrém példa: egy heteroszexuális pár, ahol a fiú teljesen lányos külsejű, és úgy is öltözik, de fiú, és a lányokhoz vonzódik; a párja (illetve most már a felesége) pedig olyan lány, aki kifejezetten a lányosan szép fiúkat szereti. Nagyon boldogok együtt.

Itt látható a cikk és a fotók: [link]


("Pedofiloskodni" meg ne azért ne kezdjél, mert "nem mersz", hanem mert az egy beteg aberrált állat dolog, és légy szíves, ne legyél beteg aberrált állat.)

2014. aug. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mi az istenért nyitottál erről már vagy ötven topikot?
2014. aug. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2014. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!