Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, milyen stílusú lányok...

Fiúk, milyen stílusú lányok jönnek be nektek leginkább?

Figyelt kérdés
Sportos, elegáns, laza, merész, rocker, kislányos, stb...

2014. szept. 8. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szóval ha megmondjuk akkor úgy fogsz öltözködni? :)
2014. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Laza, kislányos és szolid rocker ötvözete.
2014. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1., nem, nyilván nem fogom megváltoztatni az öltözködésem, egyszerűen csak kíváncsi vagyok. Esetleg baj? :)
2014. szept. 8. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak érezze jól magát a bõrében. Számomra ez a legfontosabb.
2014. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg baj, hogy megkérdeztem? :)


esetleg válaszolok is jó??? Sportos, elegáns, laza szexi, persze általában a legtöbbet az alkalom adja. :)

2014. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen helyen vagy hova mész. Ha csak pusztán a hétköznapokra gondolsz, csak épp sétálni vagy suliba, ilyenek akkor én a laza stílus kedvelője vagyok. Ezt ha még egy csipetnyi sportossal is tudja valaki ötvözni, az nálam a befutó. De a többi ellen sem vagyok, talán a rocker ami nem nyerő.
2014. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Denis Kenzo 1.) Ugyanezt mondhattam volna én is csak fordított felállásban. Annyira tipikus volt mindig korábban, hogy ha valakinek adtam pár támpontot, próbált ahhoz igazodni, aztán az már nem önmaga volt. Most már nem adok támpontokat, adja önmagát a másik, aztán úgyis kiderül, hogy igen vagy nem. :-)
2014. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki elegáns, de tud pl.: melegítőben is lenni. Aki ad magára, és festék nélkül is jól érzi magát. Aki önmagát adja. Aki érdeklődő, jó humorú, de nem bántóan.
2014. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!