Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csendes, visszahúzódó férfikén...

Csendes, visszahúzódó férfiként nem sok esélyem van?

Figyelt kérdés
Ha a megfelelő személy van mellettem jobban megnyílok, de akkor sem vagyok az a szószátyár, viszont sok mindenről lehet velem beszélgetni. Mégis attól félek, hogy unalmasnak találnak engem. A lányok tényleg jobban szeretik a nagydumás srácokat?
2014. szept. 20. 15:50
 1/7 ElnökÚr ***** válasza:
Te hogy érzed,van esélyed?
2014. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Épp ezért vagyok kíváncsi más véleményére, tapasztalataira. És talán a lányok is őszintén válaszolnak.
2014. szept. 20. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem nagyon van esélyed,tapasztalat sajnos,mivel én is ilyesmi vagyok,és szóba sem állnak velem kb.,inkább futnak az "elérhetetlen" bunkó gyerek után,aki mindig megalázza őket.

Engem magasról leszarnak,pedig értelmes embernek tartom magam és a környezetem is,sokkal értelmesebb dolgokkal foglalkozom mint a nagy átlag.Na és?Szerinted ez érdekel valakit?Az számít,hogy "helyes" meg jóképű legyél manapság és akkor kb. bárkit megkaphatsz.Ez a mai világ...

2014. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs sok.
2014. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igenis van esélyed, csak meg kell találni aki pont ezt szereti.
2014. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van esélyed! Csak meg kell találnod a megfelelő lányt :)
2014. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Esély van, csak tényleg nem sok. Azért valljuk be, nem túl népszerűek az ilyen srácok a lányok körében, tapasztalat. Persze én is azt mondom, hogy meg kell találni azt a lányt, akinek ez bejön, de most őszintén, mennyi esély van rá, hogy kölcsönösen bejöjjetek egymásnak, és a kezdeményezés se legyen probléma. Hát, nem sok.
2014. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!