Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki felnőtt létére úgy néz...

Aki felnőtt létére úgy néz ki, mint egy kisfiú minden testi adottságban, amit csak lehet nézni, azt miért nem képesek felnőtt férfiként tisztelettel, megbecsüléssel kezelni a kortársai meg az idősebbek is egyaránt?

Figyelt kérdés
Miért kell kisfiúként lenézni az embert, csak mert a testem kisfiú, értelmi színvonalban már fiatalabb koromban is felülmúltam a legtöbb embert. Igen meg a másik kedvencem, hogy jönnek azzal, hogy jó fiatalos vagy, majd milyen jól fog ez jönni később, ha idősebb leszel a csajok meg fognak zabálni. Hát nem, ez nem igaz, a lányoknak férfias, idősebbnek kinéző fickók kellenek és gáz vagy sem, de most is csak a tinik alsó korosztálya közül van egy kevés, aki vonzóank talál kisfiús adottságaimmal is, ők általában 13-15 évesek max. Ez nem egy dicsőséges dolog, inkább szívás. Pedofilkodni nyílván nem fog egy felnőtt. Ennél kínosabb, hogy fészbukkon rám nyomulnak ksicsajok, tetszem nekik, de mivel ez már büntethető dolog hárítanom kell őket, aztán a csajok csak jobban tapadnak. Nem könnyű ez, de persze van, aki a koromat tudva lekopik szerencsére, de van, aki azzal vádolt meg, hogy biztos hazudok, mert nem lehetetek több 15-16-nál.
2014. szept. 6. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
19%

szerintem ezt már kiírtad minimum 3x.

a tisztelet meg nem jár ahogy azt te képzeled.

ki kell érdemelni tettekkel.

egy tapasztalatlan embert,aki verbálisan,lelkileg és testileg is alsóbb rendű,azon mi a fa-sz legyen tisztelve?

2014. szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!