Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan lányok akik...

Vannak olyan lányok akik sokkal nagyobb intelligenciával rendelkeznek az átlagnál, és ez okoz nekik gondot a párválasztásban?

Figyelt kérdés
Például kiemelkedően jók matematikából, vagy fizikából, és el se tudnának képzelni maguk mellé olyan párt, aki ezekben nem üti meg legalább azt a szintet mint ők. :)

2014. szept. 22. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan... átgondoltad egyáltalán magadban a kérdést mielőtt kiírtad?
2014. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos ilyen lany/no nem letezik :D
2014. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem mondanám, hogy hú, de nagy intelligenciával rendelkezem... De igen, számomra zavaró tényező a túl nagy különbség. Az exem, pont a iq szegénysége miatt ex :)
2014. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

nem.

egyrészt, jó ha nem csak arról szól egy párkapcsolat,hogy hogyan kell gyököt vonni vagy hogyan reagál az oxigén az argonnal, az okos lányok is szeretnek hülyülni, sokkal inkább mint a kevésbé okosak

másrészt meg ha vonzódunk egy kevésbé jó matekoshoz, az nem fog megállítani minket.

rengeteg más közös téma lehetséges

2014. szept. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
#4 jobb ha te nem szólalasz meg, az argon nem reagál semmivel... nemesgáz...
2014. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3 Az IQ gazdagság is hátrány?
2014. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
#6: Nem, az nem hátrány. Legalább van kitöl tanulni...de azért ne társuljon az iq-hoz tudálékosság is, mert az zavaró :)
2014. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig a "különbség" bármelyik irányba lehetséges.
2014. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__611..


bár nekem nagyon nem tűnik annak... :D

2014. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Soha nem írtam IQ tesztet,de mondhatni,hogy nem vagyok hülye gyerek.A kérdés a lányokhoz szól,én viszont fiú vagyok,tehát lehet,hogy nem releváns információ,de nyílván nekem is fontos az,hogy okos legyen a választottam.

Eddig nálam ez abban merült ki,hogy nem szerettem bele csupán egy lányba,mert csak rá tudtam felnézni olyan mértékben,hogy ez nem volt gátja az érzelmeimnek.

2014. szept. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!