Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves társkeresőn aktív...

Kedves társkeresőn aktív Lányok/Asszonyok! Szerintetek milyen legyen az a levél, amire szívesen (vagy egyáltalán) válaszoltok?

Figyelt kérdés

Rengeteg férfi ismerős, kolléga panaszkodott arról, hogy teljesen mindegy mennyire figyelmesen fogalmaznak, vagy igyekeznek az első levél megírásával a kiszemeltet megszólítani, alig vagy egyáltalán nem reagálnak rá. Szóval Hölgyeim, ne fogjátok vissza képzelőerőtöket, éljétek bele kicsit magatokat a férfiak helyzetébe, Ti milyen levélnek örülnétek?

Konkrétan nem csak arra gondolok, hogy legyen megfelelő a helyesírás, udvarias, kedves, mert ezekkel a közhelyekkel tisztában vagyunk. Arra vagyok kíváncsi, van-e annyi fantáziátok, hogy megmutassátok:"na én ennek örülnék".

Teszem azt, MINTA:

"Kedves Marika,

Nagyon megörültem adatlapodnak, mert végre van valaki, aki nem közhelyekkel, és Oravecz Nóra idézetekkel tölti meg a bemutatkozóját. Külön bónuszpont nálam, hogy Te is kedveled a Metallicát, és nagyon kíváncsi tett, hogy a hobbidnál "viaszbaba készítés"-t tüntetted fel. Nem gyakori:-) Természetesen a fotóid alapján is nagyon szimpatikusnak és csinosnak találtalak, remélem mielőbb jelzed egy válaszban, hogy ismerkednél-e velem? Üdv: Józsi"


Innentől figyelek:-)



#társkereső #társkeresős levél
2014. szept. 24. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre válaszolnék ha Marika lennék :-) monjuk én majd minden levélre válaszolok ( kivéve a bunkó szexista megnyilvánulásokra ) max azt h bocsi de nem :-)
2014. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csabika1971 ***** válasza:
Erre kíváncsi leszek. Akad-e majd egyetlen nő aki azt a levelet megírja helyetted?
2014. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy Metallica-t hallgató közben viaszbabát készítő Marikát keresünk! :DD

Komolyra fordítva, ez engem is érdekel, hogy mire hajlandóak a hölgyek választ adni...

2014. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, nem társkeresőzöm. Ha férfi lennék szerintem meg tudnék fogalmazni 5-6 sort, remélem menne:-)

A kérdésben és a kifejtésben világosan próbáltam fogalmazni,hogy kikhez szól, és mit szeretnék megtudni. Szerintem.

2014. szept. 24. 09:21
 5/9 A kérdező kommentje:
3. Jó:-))
2014. szept. 24. 09:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden levélre válaszolok, ez alap.

Inkább az "rettent el", ha valaki huzamosabban (2-3 levélváltás) csak 2-3 mondatnyi leveleket ír. Megöli a kommunikációt, ha harapófogóval kell kiszedni belőle, hogy írjon már magáról valamit. Ilyenkor általában "feladom", és elbúcsúzom...

A másik, ha rendszeresen több napba telik a válasz. Naponta minimum 1 levél kell. De ha találok valakit, akivel érdemes levelezni, akkor reggel is szakítok rá időt meg este is - bár általában nem lógok folyton az e-mail mellett.

2014. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ha nem sértelek meg hány éves vagy ?
2014. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

am meg a legáltalánosabban ezt írják


szia csini vagy ismerkedünk ?

kb ez a lényege

sokszor adatlapot sem olvas .....


én meglesem és az alapján válaszolok ...


de eddig ez volt a legjobb szöveg


Szia Kedves

Már 2 hete minden nap a te arcod jön velem szembe mikor belépek az oldalra, próbáltam nem törődni vele nem nem ment, elolvastalak megnéztelek és kellet h írjak neked még akkor is ha tudom h nem válaszolsz


puszim

aláírás


:-D

2014. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Kedves JÓzsi és Társai!

Az alapprobléma az, hogy még nem is láttátok az adatlapomat a társkeresőn, semmit sem tudtok rólam, de már előre azon agyaltok, hogy mi legyen a levél!

Ha fordítanátok annyi energiát a társkeresésre, hogy nem előre megfogalmazott sablonleveleket küldözgetnétek tucatjával nekem és nőtársaimnak, hanem elolvasnátok a bemutatkozómat és arra válaszolnátok, már nem is lenne kérdés a kérdés... Kétlem, hogy a bemutatkozómat olvasva ne jutna eszetekbe semmi, amit megkérdeznétek, és ami majd engem válaszra késztet...

Ha pedig egy nő adatlapja semmi olyat nem vált ki belőletek, amit leírnátok neki, akkor biztosan vele akartok ismerkedni???

Ha pedig olyan nőknek írtok, akiknek semmi sincs az adatlapjukon, akkor magatokra vessetek.

Tehát a levél hozzám szóljon, és ne más nőkhöz....


2. Sajnos sok társkeresőn korlátozva van az ingyenlevelek száma, kalkuláljátok bele ezt is!


3. És nézzétek meg azt is, hogy mit jelöltem be, milyen férfiak jelentkezését várom... Ha 30-40 közötti társat keresek, akkor ne legyen már kiakadva egy 50 éves, ha nem válaszolok neki. És ilyen példákat tucatjával mondhatnék.


stb.


(Legutóbbi társkeresős regemkor már az első nap sokan írtak. Akik megfeleltek az általam jelölt paramétereknek, azok alig voltak, de közülük is volt sablonleveles. Akik nem feleltek meg, de mégis írtak, ott is sok volt a sablon, vagy volt egy-két személyre szóló levél, hogy nézd, el, hogy 2 gyerekem van, tudom gyerektelen pasit keresel, stb... Egyik sem bejövős...

Válaszolni azért szoktam a személyes levelekre ettől függetlenül, ha van elég ingyen levelem. De a sablonokra ritkán....)

2014. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!