Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mások barátai is ilyen komolyt...

Mások barátai is ilyen komolytalan emberek ilyen szempontból? 20/F

Figyelt kérdés

ATávol álljon tőlem a komolyság, szeretek hulyéskedni és viccelődni, ha rámnéz valaki, talán azt láthatja hogy egy túlnőtt kamasz kisfiú vagyok.

Példának felhozom az albérlőtársaimat, ketten vannak. Barátaim is egyben, és "hétköznapi" viselkedésben úgy tűnnek, mintha komolyak lennének. De, havi-heti rendszerességgel hoznak fel csajokat, kuŗogatják őket, egy értelmes párbeszédet nem hallottam még egyikőjük közt sem, tiszta viccnek tartom az egészet. Volt már barátnőjük, nekem meg nem. De most ismerkedek egy lánnyal, akit nem fogok két hét után megdugni, ezt tudom, ha egyáltalán össze is jönnénk. Köze nincs a barátaim "nőihez", értelmes, rendes, nem alkoholista, drogos, cigis.

Lehet, hogy én még nem voltam nővel, mert nem is próbálkoztam, de őket elnézve nekem ez a fajta komolytalan életvitel nem hiányzik.


2014. okt. 1. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
mi is a kérdés?
2014. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Le van írva világosan.
2014. okt. 1. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
A mai emberek többsége ilyen,ezen nem kell csodálkozni.A felszínesség dominál manapság,ez van sajnos.
2014. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen.

mert mindegyik fiú csak dugni akar..mert az a menő..bla, bla, bla.....ugyan az van mint amit 6 évvel ezelőtt írtam ide...a lényeg nem változott.

vannak ilyenek, olyanok...meg..........amolyanok is.

...fuu de álmos vagyok..jó éjszakát.

2014. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Telorol irok ugyh bocsi de ekezet nelkul :) Igen, sajnos az en ismeroseim kozott is majdnem mindenki ilyen.. hala az egnek van kivetel. Szabalyosan rosszul leszek toluk mikor hallom h "te mar 5csajt felvittem az elmult 2 honapban" es akkor hozzateszem a fele duma..de tenyleg kb ez megy, korbenezek a korombeli lanyok jo resze ocsmany ribi.. es kinezik maguk kozul azt akiben van tartas. Tisztelet a rendes fiuknak es lanyoknak. :) ebben a vilagban az ember egyre nehezebben talal erkolcsos part, es ha talal meg kell becsulni :) Multkor ezzel a temaval kapcs ert csalodas, van egy fiu ismerosom akivel baratkoztunk beszelgettunk aztan hamar lejott h voltakepp csunyan fogalmazva csak dugni akart, es mikor mondtam neki h tavol alljon tolem az ilyesmi h csak ugy alig ismerem nem is vagyok belezugva..akk logikus h nem fekszem le vele. Hirtelen se hire se hamvva.. bar neha beprobalkozik, de egy erkolcstelen diszno .. van baratnoje 2 eve es velem akar kavarni...?! Milyn huseges. Szval sajnos egyre tobben ilyenek.. :( egyik volt oztalytarsamnak csajnak egyszerre volt 2 baratja kulon varosba.. egyik heten ezzel masikon azzal fekudt le.. es meg el is dicsekedett vele, aztan kiakadt rajtam mikor mondtam h basszus eszednel vagy?.. meg en okoskodtam :( hat szuper! Remelem azert megmarad az erkolcs :) 19/L
2015. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!