Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány úgy csinálja mint...

Ha egy lány úgy csinálja mint ha utálna majd kedves, akkor kedvel engem? Mert nem kéretem a segítségéből, mégis segíteni akart

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet
2014. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és közbe figyeli hogy dolgozom e
2014. okt. 11. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
azt hogy? :D munkatársad vagy mi?
2014. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a tanárod, akkor most mondd el, mert az egy kicsit átértelmezi a dolgot :D Amúgy lehet, hogy csak megbánta, hogy rosszindulatú volt és így akarta jóvátenni.
2014. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom mennyire aktuális most a kérdésed, így 4 év után, valoszínűleg nem, de attól még, ha nem baj válaszolok rá. Szerintem az áll a háttérben, hogy mindig megbánja, hogy gonosz volt veled, és a bűntudata miatt kedveskedik utána veled. De az is lehet, hogy tetszel neki, ennyiből azért kevés megállapítani. Emlékszem velem is volt egy hasonló helyzet. Velem is bunkóskodott egy srác, majd hirtelen kedves lett. Sajnos nem tudtam meg ezt miért csinálta.
2018. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!