Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, ha egy kedves,...

Miért van az, ha egy kedves, az átlagosnál dekoratívabb, intelligens, házias, pozitív gondolkodású, jó kedvű nővel találkoztok, nem kell nektek, csak addig, amíg a szemeteket legeltethetitek? Miért féltek kezdeményezni, randira hívni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

KEDVES FÉRFIAK! Életkoromat tekintve 40-es éveimben járó nő vagyok, bár ha a koromról esik szó, az ismeretlenek többnyire 35-36 év tájára teszik azt. Jellemzően a férfiak, de még a nők is, rendszeresen utánam fordulnak az utcán, a tömegközlekedési járműveken, a munkahelyemen - a kolléganőim szerint – a férfiak megbabonázva szállnak be utánam a liftbe, tetőtől-talpig, már már zavarba ejtően és látványosan végigmérnek, bókolnak, dicsérnek, amit én egy kedves mosollyal szoktam jutalmazni. És itt jegyzem meg gyorsan, nyilván nem mindenkinek jövök be... Az elmondott vélemények szerint erős pozitív kisugárzású, szép arcú, szexis vagyok, bár én csak egy teljesen normális, átlagos, de ugyanakkor intelligens, igényes nőnek tartom magam. Iskolai végzettségeimet tekintve több diplomával rendelkezem, és alapjában véve törekszem a pozitív gondolkodásra, melynek köszönhetően szinte mindig jókedvű vagyok, szívesen mosolygom és a lehető legritkább esetben kesergek az élet nagy dolgain. Sok férfi keresi a társaságomat (van köztük 25 évestől a 55 éves korig: portás, buszsofőr, fogorvos, ügyvéd, stb. , ) némelyikük valóban tetszene is, így többszöri „szabadút” jelzés után megpróbálok finoman (Nem nyomulva! Csak éreztetve! ) közelebb kerülni az aktuális kiszemelthez (mosollyal, időnként egy szelet csokival, saját készítésű sütivel, stb. ). És ilyenkor ér a hideg zuhany…, mert, amint részemről is komolyabbra fordulna a dolog, a férfiak megfutamodnak, szó szerint megijednek, egyszerűen úgy érzem félnek tőlem. Pedig én már nem kívánok férjez menni, gyereket szülni, senkivel vagyonközösséget alapítani, egyszerűen csak élni akarok, azt szeretném, hogy őszintén és csak magamért, a belső és külső szépségemért együttesen szeressenek. Lassan azonban kezdem azt hinni, hogy nincs olyan férfi a világon, aki egy ilyen nőt keresne…

A válaszokból tanulságokat akarok levonni, ezért ne a „szexre” hegyezzétek ki a dolgot… én is tudom, hogy az is érdekes, de most a lelki oldalára vagyok kíváncsi, és az okokra…


2014. nov. 11. 14:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
De kár, hogy nem vagyok 40 :D
2014. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt. :D Én tuti nem futamodnék meg egy ilyen helyzetben, az ilyen szelet csokis, sütis célzások szerintem eléggé egyértelműek. Eljutnak legalább a szexig és utána hagynak ott, vagy még addig sem? 22/F
2014. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

engem is nagyon érdekelnek a válaszok, vajon ki mit mond erre, mert ugyanilyen vagyok, csak valamivel fiatalabb.

szerintem nem vagyunk ijesztőek (sőt), szóval én sem értem, hogy ez miért van.

2014. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A randiig se jutnak el... most tényleg ennyi gyáva pasi van??? Egyszerűen nem értem... Látom, hogy alig bírnak magukkal, mégse mernek megkérdezni... azért ez gáz, nem?
2014. nov. 11. 14:22
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

ha tudsz főzni megtűrlek.Igaz kis kor különbség akad,de jóvágású fiatalként egy szavad nem lehet rám,viszont én az erőszakos szexet szeretem.És nehéz esetnek mondanak,közben hazudnak,mint mindenki mindig.



amúgy meg nem megfutamodás ez,valami hiba van benned,derítsd ki micsoda!!!

különben elvinnének több körre.Nekem ne adja be senki hogy jő nőt nem húznak meg....valami nagy hiba van benned,és a jellemedben lesz az.

2014. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Drágám, én nem arra vágyom, hogy megtűrjenek… Egyébként meg kiválóan tudok sütni és főzni, mivel nem aggszűzként éltem le az eddigi életem…

Amúgy a jellememmel semmi hiba… rendszeresen szoktam önkontrollt tartani és mindig átgondolom a történteket. Igaz be kell valljam, a mérce nálam nem a padlón van, elvárás az igényesség (értsd: minimum tiszta ruha, fürdés, fogmosás) és nekem nem arra kell valaki, hogy „meghúzzon”, hanem arra, hogy SZERESSEN…, és bizony ez nagy különbség… az erőszakos szex nem a szerelemről szól, hanem csak a pillanatról, legalábbis szerintem. Persze kinek így, kinek úgy…

2014. nov. 11. 14:35
 7/20 anonim válasza:
Mert ilyen korban általában házasok az emberek.
2014. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Ez tetszik! sütés főzés,minden alapja,nagyon jól nevelt vagy(Y)

Nem sok dolgom lenne veled.



ahhh

szóval érzelmes nőcske vagy,aha!

határozott férfiak nem szeretik az érzelmes nőket.A remegős szüzek meg gyávák hozzájuk.


önkontroll? az micsoda? meditálsz? magad hibáit nem tárod fel csak ha az arcodba tolják.


"minimum tiszta ruha, fürdés, fogmosás?????" ezek még igencsak a minimumok,szerény is vagy úgy látom.


szeressenek,erre vágysz? ez aranyos :) de mennyire


a legtöbbet várod,drágaság,a legtöbbet!!!!!!!!!!!!!!

2014. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Kedves férfiak"

Itt a nagy többég aligha nevezhető annak, igaz több okból kifolyólag.

Szóval próbálom átgondolni, hogy született meg ez a kérdés a 40+ éves fejedben:


"Baszus egy főnyeremény vagyok de nem kellenek senkinek, uuuuuu minden pasi gyáva, bizony! csak ez lehet az oka! de most hogy erre rájöttem kérdezzük gyorsan meg is kérdezem a trollparadicsomban a gyakorin!!!"


:DDD

2014. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

66 Apollyon 33:

Igen velem tényleg nem sok dolgod lenne… nekem viszont annál inkább veled…

Érzelmes? Szerintem minden ember érzelmes, még te is… valahol nagyon mélyen, nézz magadba, hátha találsz egy szikrát ebből…

Egyébként pedig a konkrét mélyebb ismerkedés előtt nem tudhatod, hogy ki mennyire érzelmes, azt azonban igen, hogy érzelmek nélküli ember nem létezik…

Önkontroll: ha nem tudod mi az, akkor elég nagy bajban vagy… nekem nem kell az arcomba tolni, tudom, ha hibáztam és átgondolom mit kell legközelebb tegyek, hogy helyesen cselekedjek…


A tisztaság alap, annyi pasi bűzlik az izzadságszagtól, lábszagtól és felejtenek el fogat mosni, közben pedig fülig érő szájjal mosolyognak…

Persze a képzettebb rétegre ez nem jellemző…

Szerény? Igen, többnyire szerény vagyok, időnként zavaromban le is sütöm a szemem…, ez miért is baj?

Ha ez sok, amit várok, akkor egyedül töltöm a hátralévő életemet…

2014. nov. 11. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!