Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjam meg?

Hogyan találjam meg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy még október 14-én mentem angol versenyre egy középiskolában, és ott láttam egy gyönyörű szép lányt, szerelem volt első látásra, még soha semmilyen lány nem váltott ki belőlem ki ilyen érzést, amikor megláttam a szívem úgy vert ahogy még soha....oda akartam menni hozzá megismerkedni, de közben elkezdődött a verseny, ő előbb kész lett a feladatlappal mint én ezért előbb lelépett, pedig még egy teremben is voltunk. Most pedig már December van és azóta sem felejtettem el, mindig ő jár az eszemben. Mit csináljak? Hogyan találjam meg? honnan induljak el először? Kérlek segítsetek!!! Ha ez ez segít, az angol verseny az Egri Szilágyi Erzsébet Gimnáziumban volt.

2014. dec. 2. 21:04
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
ja, és 14/F
2014. dec. 2. 21:04
 2/23 anonim ***** válasza:
ez milyen angol verseny volt? Megyei,országos stb?
2014. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Itt a versenykiírás.

Eszerint regisztrálták a jelentkezőket.

Szerintem keresd fel Gönczi István igazgatót.

2014. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
file:///C:/Users/JMG/AppData/Local/Temp/Versenyki%C3%ADr%C3%A1s-1.pdf
2014. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Na, még egyszer:

[link]

2014. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Amolyan iskolán belüli, konkrétan nem tudom, megnéztem a versenykiírást, itt a jelentkezők listája nincsen
2014. dec. 2. 21:26
 7/23 anonim válasza:
bemehetnél az iskolába, először megnézed pontosan melyik terembe is írtad, majd lemész a titkárságra és megkérdezed, hogy az októberi angol versenyre a versenyzők terembeosztása megvan-e vagy fellelhető-e valahol az interneten. ha igen, megnézed azoknak a névsorát, akik veled egy teremben írták, és aztán felmész facebookra és rakeresel az összes lányra :D legalábbis én így csinálnám :) vagy a saját iskoládban megkérdezed az angol tanárod, hogy a versenyhelyezések megvannak-e neki, és ha igen akkor is végigkeresed a lányokat facebookon, jó időigényes mindkettő, de ha tényleg ennyire odavagy, akkor biztos megéri :)
2014. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
ilyen későn felveszik még a telefont?
2014. dec. 2. 21:35
 9/23 A kérdező kommentje:

a netre csak a 2. fordulóba jutóknak a listáját írták le, végig néztem mindent, és a 2. fordulón se láttam :/

de írtam e-mailt az iskolának:

Tisztelt Igazgató úr/Tanár úr/Tanárnő/Titkárnő!


Azt szeretném kérdeni maguktól hogy van-e valamilyen listája az Angol versenyre jelentkezőknek, akik még az első fordulóban voltak.

Van egy ilyen névsoruk?

Válaszukat előre is köszönöm!


-Konkoly Alex

ez jó lesz szerintetek?

2014. dec. 2. 21:39
 10/23 anonim ***** válasza:
Jó lesz:D de inkább a csaj keresésére koncentrálj mint hogy egy emailre
2014. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!