Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok vonzó lehet nektek egy...

Lányok vonzó lehet nektek egy olyan pasi, aki elég könnyen zavarba jön előtettek és kissé nehezen oldódik fel mellé bőven elmúlt húsz éves?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Persze.

27L

2014. dec. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Miért ne?

Én is nagyon nehezen oldódom idegenek közt.

2014. dec. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
43%
Régebben vonzott, most már azt mondanám nem. Sajnos eddig mindig az lett a következménye ennek, hogy a félénkségük dominált a kapcsolatban, és egyszerűen nem éreztem nőnek magamat mellette, mert nem éreztem erőteljes férfinak, akire támaszkodhatok, aki védelmezne. Emellett a félénkség megléte további jegyeket is hordozhat magában, mint önbizalomhiány, döntésképtelenség. Ezt nem rád írtam kedves kérdező, csak az én tapasztalataim ilyen irányt mutattak, ezért nem vonzana.
2014. dec. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Olyan nő kell melléd aki domináns jellem és szeret irányitani, igaz férfi mellette sosem válik belőled, de jó párost fogtok alkotni.

Ezt nem sértésnek szántam, (bocs ha annak érezted) nem vagyunk egyformák és ez igy van jól, a domináns nőknek is szüksége van párra.

2014. dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Vannak ilyen nők, de egy magabiztos férfi százszor könnyebben talál magának valakit. A helyedben inkább dolgoznék rajta. Fiatalon még aranyos, de mondjuk 27-30 évesen már szánalmas ha egy férfi zavarba jön a nők előtt.
2014. dec. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért szánalmas nálad ha zavarba jön ennyire nincs türelmed? Egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, engem nem zvarna ha a barátnőm más ismerőseivel akar kikapvsolódni. Én csak eleinte vagy zavarba és eleinte ismerkefek nehezen nem értem ez miért gond. Amúgy 25 éves vagyok.
2014. dec. 13. 00:44
 7/15 anonim válasza:
60%
pont ez a gond, hogy az elején vagy félénk, amikor első benyomás számít. Ha egy olyan nő ezt zavarónak tartja, akkor lehet sejteni, hogy ő valószínűleg a férfiasabb, kiforrottabb jellemeket kedveli. Ez nem baj, még így is változtathatsz, ha zavar téged.
2014. dec. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam változtatni de mindig az van hogy először nehezen oldódok fel később sokkalta jobban tudok beszélgetni mindenkivel néha túl sokat beszélek egyszerűen ilyen a természetem, ami engem annyiban zavar hogy a kezdeményezés se az erőségem pedig próbáltam ezeket fejleszteni, de nem jutottam előre. Tényleg jó lenne egy kicsit dominánsabb nő engem alapból vonzanak a magabiztos határozott nők akiket nem kéne állandóan irányítanom.
2014. dec. 13. 00:55
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

"Miért szánalmas nálad ha zavarba jön ennyire nincs türelmed?"


Ez nem türelem kérdése, de egy 30 éves férfinál már nevetséges ha zavarba jön társaságban. Fiatalabb korban elmegy, de ez egy olyan dolog amit mindenkinek el kell sajátítania.

2014. dec. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Bocs de te jó nagy csitri lehetsz. Remélem nem futok össze ilyen "nővel" Isten óvjon meg! Tudod nem mindenkinek fenékig tejfel az élete és lehet később nem lenne zavarba, ha adnál neki esélyt.
2014. dec. 13. 01:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!