Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet meghódítani a...

Hogy lehet meghódítani a "menő lányok"-at?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 17:24
1 2
 11/16 anonim válasza:

Én egy menő lány vagyok, és ha hiszitek ha nem, nem csak magunkra figyelünk.

Én nem feltétlen de a barátnőim az amolyan szőkehaj-kékszem -re buknak.(Én a barna-barnára de ez lányonként változó.):)

2014. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
én barna haj kék szem
2014. dec. 20. 21:19
 13/16 szpring válasza:
alkohol mint oldószer, oldja a gátlásokat, hála istennek még legális is, és azonnal hat. hódításról jut eszembe egyszer találtam egy szépséges szép karláncot az utcán piros kőberakásokkal pesten, rossz volt a zárja, azért vesztette el valaki, szóval ezt még aznap véletlenül odaadtam egy szépséges szép formás és hosszúhajú lánynak a társaságban ... Ő először nem is akarta elhinni...
2014. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ha ilyet kérdezel akkor még nagyon fiatal vagy :(
2014. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedvességgel és odafigyeléssel, azzal ami eddig hiányzott az életéből, egy igazi társ. Aki akár te is lehetsz, ha ügyes vagy, teszel érte és az égiek is úgy akarják. :)

Legyél a barátja is egyben, de szerintem ez neked majd menni fog. Mennyire menő ez a lány? Gondolok itt arra, h menő, de nem ribä*c*s ugye? :O

2014. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akit ismersz és menő azt sehogy (kivéve ha ilyen nagy nyomorék vagy). Akit nem ismersz és menő azt akárhogy.
2014. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!