Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok a végképp nem...

Mit gondoltok a végképp nem anyagias lányokról?

Figyelt kérdés

Azokról, akiket csak annyira érdekelnek a materiális dolgok, hogy ápoltan tartsák magukat. Szóval ruhákat és kozmetikumokat vesz, de csak annyit, és olyat, amire szüksége van, nem érdeklik a márkanevek vagy a mennyiség.

Inkább a lelkiekben keresik a boldogságot, de értékelnek mindent, amit kapnak. Ha pl adsz neki egy almát, már boldog, mert gondoltál rá.


Mit gondoltok az ilyenekről?


2014. dec. 19. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Akár egy valóra vált álom.
2014. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát ez kb olyan ritka mint a fehér holló.
2014. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem így kellene viselkedni és nem pazarolni. Így nekem egy csomó zsebpénzem megmarad :D
2014. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Pont ez lenne a normális ! :)) Becsüld meg magad csajszi. Pl. egy turiból öltöző igényes lány is vonzó számomra.

---> pénz nem minden

2014. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%

agyamra menne, ha elsirja magát örömében, ha csak egy sms-t küldök neki, vagy megfogom a kezét... én szeretem elhalmozni a barátnőmet jó dolgokkal (persze csak lehetőségem szerint), örülök, ha hálás, de azért ne legyen ilyen, mindenért

én ismerek ilyet, és annyira nem ápolt, mint amennyire elvárnám a barátnőmtől

2014. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Többnyire számítóak és igenis megnézik hogy a másiknak milye van és mennyit keres, ill. elvárják már a legelejétől fogva hogy a pasi meghívja őket.

Sajnos nagyon ritka az aki nem anyagias, és normálisabb értékrendje van.

2014. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó dolog, azt gondolom...
2014. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor én nagyobb kozmetikumbu_zi vagyok, mint ő. :D Nekem rengeteg kozmetikumom van, pedig férfi vagyok. :D De amúgy nem érdekel miket ken magára, csak tetszen a lány4 :)
2014. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
5. Nem a túlérzékenyekre gondoltam
2014. dec. 19. 22:16
 10/18 A kérdező kommentje:
Az ápoltat meg úgy kell érteni, hogy szőrtelenít, fürdik, hajat mos, rendben a fogai, körmei, bőre, tiszta ruhában jár, picit sminkel.
2014. dec. 19. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!