Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A magas lányokkal könnyebb...

A magas lányokkal könnyebb dolga van az embernek, mert ők kevesebb fiú közül választhatnak ezért alacsonyabbak az elvárásaik is?

Figyelt kérdés

Most a legalább 177-180 cm-es lányokra gondolok és az attól magasabbakra. Ugye a fiúk lefelé, a lányok felfelé szeretnek ismerkedni magasságban (10-ből 9-szer), tehát a fiúk a náluk alacsonyabb lányokkal, a lányok a náluk magasabb fiúkkal.


Én 197 cm-es fiú vagyok és eddig a 160-170 körüli lányokkal ismerkedtem, mert ők vannak a legtöbben és jellemzően beléjük botlottam bele a leghamarabb. De most észrevettem, hogy az utóbbi időben kifejezetten a 180 körüli vagy magasabb lányoknál próbálkozom, hogy velük kisebb erőfeszítésekkel lehet sikereket elérni, mint az alacsonyabb lányokkal.


Magas lánynak lenni olyan, mint alacsony fiúnak, tehát rossz, mert sokkal kevesebb ellenkező nemű közül lehet válogatni?


2015. jan. 7. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én imádom a magas lányokat :3

szerintem szexepil, és szerintem ők inkább előnynek élik meg, persze mindig van pár, aki nincs kibékülve önmagával, aztán a magasságra fogja a "szingli" mivoltát...

2015. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem alacsonyabbak az elvárásaik, legfeljebb ritkábban van pasijuk
2015. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy csajt, aki 180 felett volt, és 13 éves korától kezdve mindig volt pasija. Engem is lepattintott, visszament az exéhez, aztán kis idő mulva összejött a haverommal, szóval nem tűnt úgy hogy nincs miből válogatnia.
2015. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már volt. magas lányként érintve érzem magam. lehet, hogy ez alapján kevesebb fiú próbálkozik, mivel az átlag magyar férfi alacsonyabb, mint én, de attól még nem adom lejjebb az igényeimet és ugyanúgy megválogatom, kinek adok esélyt. próbálkozhat 100 vagy 10 férfi is, ha abból csak egy tetszik, akkor nem jövök össze többel csak azért, mert kevesen próbálkoznak.
2015. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de amúgy meg nem próbálkoznak kevesebben, mint az alacsony barátnőimnél:D
2015. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


De akkor miért érzem úgy, hogy a 180 körüli és feletti lányokkal könnyebben megy az ismerkedés, mint a pl. 160-170 körüli átlagos magasságúakkal?


(197 cm vagyok.)

2015. jan. 7. 09:45
 7/13 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, lehet hogy az alacsonyabb lányoknak már kicsit ijesztő, ha 2 fejjel magasabb vagy náluk.
2015. jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Pedig nem úgy érzem, hogy az alacsony lányoknál sikertelen lennék, a magasaknál meg sikeres.


Inkább úgy, hogy jó vagyok az alacsony lányoknál is, a magasaknál meg még jobb.

2015. jan. 7. 09:52
 9/13 anonim válasza:

Azért megy könnyebben az ismerkedés a magas lányokkal, mivel te is magas vagy. Egyszerű.

Egyébként én is magas lány vagyok, 180cm, de sose jönnék össze olyannal akivel csak beérem.

Ez nem magasságtól függ, ha szép és csinos egy lány akkor mindig több lesz a lehetősége, mintha csúnya és kövér. Lehetsz akár mellette 180 cm vagy 165.

2015. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én 190cm-es magas lány vagyok... de nekem megfelel a 180cm-es pasi is(ha neki is).

Olyannal meg nem akarok lenni, aki csak beéri velem.( addig amíg nincs jobb)

2015. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!