Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A magas lányokkal könnyebb...

A magas lányokkal könnyebb dolga van az embernek, mert ők kevesebb fiú közül választhatnak ezért alacsonyabbak az elvárásaik is?

Figyelt kérdés

Most a legalább 177-180 cm-es lányokra gondolok és az attól magasabbakra. Ugye a fiúk lefelé, a lányok felfelé szeretnek ismerkedni magasságban (10-ből 9-szer), tehát a fiúk a náluk alacsonyabb lányokkal, a lányok a náluk magasabb fiúkkal.


Én 197 cm-es fiú vagyok és eddig a 160-170 körüli lányokkal ismerkedtem, mert ők vannak a legtöbben és jellemzően beléjük botlottam bele a leghamarabb. De most észrevettem, hogy az utóbbi időben kifejezetten a 180 körüli vagy magasabb lányoknál próbálkozom, hogy velük kisebb erőfeszítésekkel lehet sikereket elérni, mint az alacsonyabb lányokkal.


Magas lánynak lenni olyan, mint alacsony fiúnak, tehát rossz, mert sokkal kevesebb ellenkező nemű közül lehet válogatni?


2015. jan. 7. 09:20
1 2
 11/13 Noren1989 ***** válasza:

Nem alacsonyabbak az elvárásaik. A nőknek kinézettől, viselkedéstől függetlenül ugyanannyi elvárásuk van, legfeljebb nem tudják szavakba önteni.

25/F

2015. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szóval ha sikeres vagyok a (magas) nőknél az egyszerűen csak azért van, mert ilyen jó vagyok?
2015. jan. 7. 10:48
 13/13 anonim válasza:
Nem igy van, csak a noknek fontos a magassag altalaban, a fiuknak tetszeni szoktak a magas lanyok, en 174cm vagyok, de az almom az, hogy egy 180+ nom legyen egyszer :) azoknak szep hosszu combja van...
2017. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!