Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, h ha 1 jó csajt...

Miért van az, h ha 1 jó csajt szólítanék le egyből mondja, bocsi már van barátom, még ha nincs is, akkor, h tudnám ezt elkerülni?

Figyelt kérdés
Mármint mondja, van barátom, akkor erre mit kéne mondanom? nem vagyok nagy csajozós ezért kérdem

2015. jan. 21. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Azért mondja ezt, mert erre nagyobb az esély,hogy békén hagyjátok, mint Bármi mást mondana. Ergo, viszonylag jobban tisztelitek a "barátot", férfi társatokat, mint a nőt.
2015. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Könnyű, rákérdezel, "igen mi a neve?" Ha elkezd habogni beégeted, és megkérdezed, mi a baj veled mondja meg nyugodtan.:D
2015. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

"bocsi van barátom"

"bocsi, nem ezt kérdeztem..."

2015. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ez jópofa 2. ez még vicces is :D
2015. jan. 21. 21:39
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
mondjad neki, h "nem ezt kérdeztem". Meg kit érdekel, h van e barátja? Nem akarod te feleségül venni.. egyenlőre :D
2015. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Igazándiból légy tisztában a saját adottságaiddal és úgy menj oda lányokhoz.. Ne próbálj elérhetetlen célt elérni..
2015. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Kopjál le róla, például. Ne erőszakold magad másokra.
2015. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Hát kedves 1-es ezt teljesen rosszul látod. Te jó ég, mekkora roh dék hárpia lehetsz belül.


Pont FORDÍTVA! ő nem tisztel meg azzal, hogy azt mondja: Bocsi, de nem jössz be nekem, de azért kedves vagy, próbálkozz máshol, remélem sikered lesz. Ennyi. Ezt kéne mondania. Őszinte lenne és kedves. Ja hogy nem is szeretné, hogy az adott egyén boldog legyen? Sőt annyira lenézi a nem helyes és nem jó stílusú srácot, hogy még az őszinteségével sem tiszteli meg hanem bead neki egy ekkor a kamu béna szöveget? Gratulálok neki.

Valójában ő nem tiszteli a férfiakat SEMENNYIRE!!!! Hisz az a srác vette a bátorságot és odament. Mert rajong. ... És ahelyett ,hogy ezt értékelné egy őszinte de egyértelmű koppintással hazudik.

Szánalmas ... nevetni való. Vagy mondjuk annyit mondana: bocsi, nem vagy az esetem...


24 f helyes.

2015. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó 2. Ismerkedésnél honnan tudná előre, hogy van palija? Hülyék vagytok.
2015. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fogd úgy fel, hogy az a csaj, aki bekamuzza ezt a "van pasim" mesét, kimarad a veled való mókázásból, ismerkedésből, szórakozásból. Gyerünk tovább, keresgélni, ismerkedni, és ami fontos, ne erőltesd!
2015. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!