Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudok összeszedni 1...

Hogyan tudok összeszedni 1 nagyon szép lányt?

Figyelt kérdés
hogyan tudok összeszedni 1 jó csajt hogyha már szóba elegyedek 1 el vagy ha meglátok 1 et aki nagyon tetszik akkor már egyből zavarba jövök meg gyökérkedek(olyan ember vagyok akinek nagyon nincs önbecsülése.. semmire se tartom magam pedig pl a munkahelyemen is kitűnök sokat dogozok :/ vannak haverok meg "jó fej vagyok"

2015. jan. 25. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
ellököd, felsegíted és woálá! "összeszedted".... finoman bókolsz neki oszt' kész.. ha benne van azt észre fogod venni.
2015. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont ott, munkahelyen, közösségekben, ahol nem kell leszólítanod a lányokat, mert idővel úgyis beszélsz velük, és akkor eleve lazábban, barátságként indul az egész. Szerintem ez az ideális.
2015. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy felszedi, de azt utána meg is kéne tartani, ilyen "jó fej vagyok" hozzáállással a nagyon szép lány 1 hónap alatt kicsinálja sajnos.
2015. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Légy vicces és jóképű .Talán elég lesz.
2015. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"pedig pl"?? Miért az, jól dolgozól miért befolyásolná nézeted egy ilyen rednszerben?

Mindneki ember, ne csak a testet nézd mate.

2015. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez oké de nem becsülöm magam semmire szóval elég necces :)
2015. jan. 25. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
ha te se tartod magad sokra akkor mért várod el ezt egy szép vonzó nőtől hogy iylenek lásson
2015. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!