Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a rendes,...

Miért van az, hogy a rendes, normális, jó srácok szinte mindig a barátzónába kerülnek?

Figyelt kérdés
Igaz, sokan feltették már ezt a kérdést, de nem találtam még számomra jó választ erre!

2015. jan. 31. 23:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10. válaszoló: kérlek, ne általánosíts!
2015. febr. 1. 00:20
 12/21 anonim ***** válasza:

Mutass kivételt,és nem fogok,ígérem! :)

De ameddig csak ezt tapasztalom,addig nem tudok mást leírni ide. :)

2015. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Olyan lányok, akiket ismerek elég közelről, ők vagy nagyon rendes fiúval járnak vagy ha lenne egy normális srác, velük szívesen lennének.
2015. febr. 1. 00:26
 14/21 anonim ***** válasza:
#5: Ezt bizony be kéne kereteztetni, és kitenni a falra. Nagy-nagy zöld mancs!
2015. febr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%

Többek közt ez az oka:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Mert anyagilag nem elég tehetősek, és/vagy nem hasonlítanak eléggé az aktuális média férfiideálra.

2015. febr. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
78%
mert a nők a köcsögökre buknak és szeretnek szenvedni egy életen át
2015. febr. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Marciusban ram tspadt egy rendes es kedves pasi. O azota mar az elettarsam. Kedves es segitokesz, igy ezt viszonzom finom 3 fogasos ebeddel neki minden nap. Sose szol be es nem kritizal. Az nem tetszett volna es akkor nem talalkoztam volna vele meg egyszer. En pont ilyen pasira vagytam. A bunkosagbol elegem van. N
2015. febr. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
azért mert normálisak és nem stricik
2015. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
53%
mert lehet a lány nem gondolná,hogy a fiú nem csak barátként tekint rá,ezért kell megmondani,hogy mit érzel a másik iránt
2015. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 kis.smiley válasza:
53%
Szerintem vannak kivételek.Sőt...nem gondolkodtatok pasik ,hogy mindig a rossz csajokat fogjátok ki? Az a baj hogyha kedves vagy rögtön azt szűri ki a legtöbb csaj,hogy milyen kedves srác biztos barátkozni akar...
2015. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!