Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyes nők a normális férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők a normális férfiakat miért rakják a barátzónába?

Figyelt kérdés

Abba a megalázó pozícióba.


Lehet hogy le leszek hurrogva, de úgy tudom az oldal kérdések kiírására szolgál. A kérdést azért írtam ki mert erről kell szakdolgozatot írnom és emberek főleg 16-32 évesek véleménye érdekel. Segítségül írd oda ki voltál pl. 30/N! Köszönom


2011. okt. 4. 16:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Segítségül azt is írjátok már le hogy élik ezt meg a férfiak! Előre is nagyon köszönöm!
2011. okt. 4. 16:41
 2/17 napietus ***** válasza:
93%

azért, mert bár szimpatikus nekik, de nem vonzódnak hozzájuk. a gyökerek barátnak sem kellenek, tehát velük abszolút megszakítják a kapcsolatot elutasítás esetén.


29/N

2011. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Jó fejek, de azért annyira nem h járjanak is velük. És való igaz h egyesek megalázónak tartják, de ha a fiú is csak barátként tekint a lányra, ez sztem még előny is h a lány sem fog többet akarni. 16/L
2011. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan azért amiért a férfiak is. Ha nem tetszik de jófej akkor barát. Ennyi.
2011. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

A "barátzóna" csak annak a férfinak megalázó, aki dugás/csajozás céljából közeledik a másik nem felé.


A mostani barátom is barátként startol. Fél évig ismerkedtünk, mire ráébredtem ,hogy nekem ő kell. Nem volt szerelem első látásra. Ha pár randin kellett volna eldöntenem akarom-e Őt biztos, hogy nemet mondtam volna.


Nekem idő kell ahhoz, hogy bármi is kialakuljon, de manapság már senkinek semmire nincs ideje.


Másik: ha van idő ismerkedésre, akkor vannak bizonyos dolgok amik fontosak egy férfiban. Ha ezek nincsenek meg a kiszemeltbe akkor tőlem maga Apolló is jöhet lánykérőbe, akkor is csak "barát" marad.


22/L

2011. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert a kapcsolatok nem a normális és nemnormálisról szólnak, hanem a vonzalomról.Van akit pont a másik hibája vonz, van akit a külső tulajdonsága, van akit a másik érdekes személyisége és van akit az vonz, hogy a másik olyan mint ő.Szóval nem hiszem, hogy a jófiúság, normálisság az, ami döntő.Persze a humoros,vidám,pozitiv,magabiztos emberek jobban vonzzák a többi embert, hiszen ilyen az ember pszihéje...mindenki szereti a kommunikativ,könnyed,vidám embereket...de ez is csak rövid távon müködik általában,a komoly kapcsolathoz azért több kell.


30F

2011. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Walk With Me ***** válasza:
Talán mert nem vagyunk elég izgalmasak, bár attól függ mit értesz "normális férfi" alatt. Én mindig kedves voltam a lányokkal, bármikor ott voltam, el tudtak érni, kibeszélhették nekem a gondjaikat. Megkaptam, hogy milyen kedves vagyok, meg ritka az ilyen mint a fehér holló, meg, hogy több ilyen férfi kéne a világba stb. Mégis mindegyikőjük valami tapló, elképesztően primitív "nenézzacsajomra mer nyakonbaszlak" típusú idiótával jött össze. Aztán persze nekem sírták el, hogy jajj de szemét a barátjuk, meg a haverok fontosabbak neki... Nem megalázó, csak egyszerűen nem értem. Nem vagyok ronda sem, mert csomó lány szemez velem, meg mosolyog rám, szóval az sem lehet, hogy nem tud vonzódni hozzám. Egyszerűen csak úgy nem izgalmas, hogy minden rendben és szeretem, és nem kell értem küzdeni, meg nem kihívás megtartani.
2011. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 napietus ***** válasza:
65%

OFF:


Walk With Me, ne add ki magad annyira, akkor nagyobb sikered lesz.


On

2011. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha engem mondjuk zavarna a barátzóna dolog, akkor elkezdhetek bunkózni és kiengedni a dühömet feléje úgy hogy ne lássak tőle? Én speciel megalázónak érezném.
2011. okt. 4. 17:02
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem bunkózni kell, csak valahogy éreztetni az erőt a nővel.Kell érezze a lány, hogy szikla szilárd elhatározottsága van a srácnak, nem játéka mindenféle szélnek...meg ezek a kicsi dolgok nagyon számitanak, mint például az erős tekintet, férfias hang(nem feltétlenül rekedt, de nem halk és nem reszkető hang), sok csajnak a villanó izom,széles nagy váll látványa már megnyom egy gombot náluk....szóval sok kicsi sokra megy...és speciel nem szeretem ezt a dolgot a fiatal csajokban, mert ha én tudom az összes ilyen kicsi "trükköt" akkor a csajt úgy lehet manipulálni, ahogy csak akarom és én ...az intelligens nőket szeretem, akik azért átlátnak a szitán.
2011. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!