Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Várjam míg lép, vagy lépjek...

Várjam míg lép, vagy lépjek én? 17/L

Figyelt kérdés
Általánosban voltunk osztálytársak a sráccal. 8 félévben váltottam sulit így abban a 3 hónapban nem tudtam megismerni nagyon. Tavaly novemberben volt egy osztálytalálkánk amin ő is ott volt. Azóta 3-4 alkalommal találkoztunk és az utolsó alkalommal felmentünk hozzá. Nagyon jól eltudunk beszélgetni, már annyira, hogy semmi másra nem jut időnk. Mindig haza kísér, és megvárja míg bemegyek a házba. Csak az után megy el ő is. Amikor elköszönünk egymástól (puszi-puszi) olyan mintha várna valamire. Nem vagyok biztos benne hogy tetszek neki. Gondolom ha tetszenék neki akkor kezdeményezett volna már. Tegyem meg én a első lépést, vagy várjak még?
2015. febr. 2. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt már csak lelépni lehet. De tudod mit? Lépjünk tovább.
2015. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hmmmm... akarsz tőle valamit?

Akkor mire vársz még?

De ne rohand le, mert esetleg megijed. Csak finoman, nőiesen.

2015. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!