Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » CSAJOK (csak csajok) szerintet...

CSAJOK (csak csajok) szerintetek ez egyertelmuen arra utal hogy bejovok a csajnak?

Figyelt kérdés

Mar eleg reg ota ( tenyleg reg ota, kb 3 honapja) ugy erzem hogy a bankban az egyik ugyintezo csajnak bejovok, az alabbi dolgok miatt.


1. Ha bemegyek es sorszamot kerek a geptol, akkor 3 masodperc sem telik el es maris hiv, hogy mehetek. ( mindig hozza kerulok)


2. sokszor erdeklodott mar hogy mit csinalok pl szilveszter alkalmaval, az ujev utan pedig megkerdezte hogy milyen volt a szilveszteri buli.


3. 2 napja amikor megint ott voltam, valamikor este fele akkor megkerdezte hogy mar hazafele indulok - e, en pedig mondtam hogy meg elotte megyek vissza valahova es csak azutan megyek haza.

Ezutan pedig kb 5-6 percen keresztul teljesn hetkoznapi dolgokrol kezdtunk el beszelgetni.


4. semmi vicceset nem mondok soha, de megis nevetni szokott.


Ezek alapjan nyilvanvalonak gondolnatok azt hogy a valasz a kerdesemre az hogy igen, csakhogy en 20 eves vagyok, o pedig kb 25 eves lehet ( nem tudom pontosan).


Es az a problema hogy a kollegaja ( aki raadasul szinten csaj) mindig ott van mellette, es igy nem igazan tudom elhivni a sehova sem mert a masik noszemely folyamatosan hallgatozik ( ez pedig eleg zavaro).


2015. febr. 10. 22:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
OMG. Te nagyon ertelmes lehetsz ha a masodik "eliras" utan sem jottel ra hogy angol billentyuzetet hasznalok ( amin nincsenek ekezetes karakterek)
2015. febr. 10. 22:47
 12/18 anonim ***** válasza:
nem az a baja, hogy nincs ékezet, hanem, hogy az egybe írandó...
2015. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Huuha ez aztan mar valoban egy olyan hiba ami miatt feltetlenul bele kell kotni a masik emberbe.


XD Sosem voltam 5-os helyesirasbol. :D

2015. febr. 10. 22:57
 14/18 A kérdező kommentje:
De ha kerhetnem akkor maradjunk a temanal. :D
2015. febr. 10. 22:58
 15/18 anonim ***** válasza:

Bejössz neki. Nyilván való. Már csak az lenne nyilván valóbb, ha ő hívna randira téged.

Hívd el nyugodtan a barátnője jelenlétében. Mi csajok szinte mindent kitárgyalunk. A farkakat is. Szóval, ha sikerülne is egyedül elcsípned, a barátnője akkor is tudna mindent. Ne ezen parázz.

Hajrá!

25L

2015. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te csináltass egy saját névjegykártyát,és add oda neki,az a legbiztosabb- rányomtathatod a kérdésedet is :) velem is kedves volt a múltkor egy pasi a bankban,csodálkoztam is,de ennyire személyeset nem kérdezett hova járok szórakozni,ő szimplán kedves volt csak.Próba szerencse :)
2015. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem nagyon látom értelmét ennek a saját névjegykártyának. :D


Csak azért hogy ráírjam azt a kérdést hogy van e kedve eljönni valahova.


Vagy nektek ez bejön ? :D

2015. febr. 10. 23:45
 18/18 anonim ***** válasza:
úgyse tudnád helyesen megírni azt a kártyát. :D
2015. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!