Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél miért írja ki...

Ismerkedésnél miért írja ki majdnem mindenki elvárásként, hogy az illető legyen ápolt?

Figyelt kérdés

Én idáig úgy gondoltam, hogy ez egy alap dolog.

Talán vannak olyanok, akiknél nem mindennapos a fürdés meg az egyéb tisztálkodás? Vagy mit értenek az emberek ápoltság alatt?



2015. febr. 22. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ápoltság alatt ?


Rendben tartott körmök, rendben tartott haj, tisztálkodás, rendben tartott fogak, ilyenek.

2015. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak
2015. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én nem vok az és a pasim se...
2015. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is adok a külsőmre, de ennek ellenére van amikor felizgat ha egy lánynak van egy kis szaga. :D

Most ezalatt nem a több napos, fürdés nélküli állapotot értem, hanem mondjuk egy átbulizott éjszakáét. Amikor az emberre akaratlanul is rákerül némi cigi vagy pia szag.

2015. febr. 22. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem,valakinek nem alap a napi fürdés,itteni kérdésekre adott válaszokból kiderül..

Mert ők nem büdösek,akkor minek? Szoktak mosakodni.. Ezek a válaszok szoktak érkezni.

Szóval ezért elvárás hogy valaki legyen ápolt, mert valakinek ez nem alap..

2015. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert aki ezt kiírja, az nem ápolt (enyhe figyelmeztetés a másiknak).
2015. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sajnos sokaknak nem alap. Netes társkeresőn volt már "szerencsém" megismerni olyan pasit, aki az első randira úgy jött el, hogy láthatóan nem mosott előtte fogat (mondom, ezt LÁTNI lehetett), többnapos testszaga volt, és a haja is zsíros volt. Pedig a képen normálisan nézett ki. És direkt megkérdeztem, hogy esetleg munkából jön-e éppen, de nem, otthonról jött, nem is dolgozott aznap, lett volna ideje tisztességesen elkészülni, de nem tette meg.

Az a vicc az egészben, hogy amúgy minden ruhája tök divatos és feltehetően drága is volt, a kocsija is valami jóféle volt (nem tudom, mi számít drágának, nem értek hozzá, de láthatóan új volt, és szomorúan állapítottam meg, hogy tisztább, mint a gazdája, szóval a kocsival nyilván többet törődik, mint saját magával), és alapvetően egy értelmes fickó volt.

Egyébként se a ruháinak, se a kocsijának az ára nem érdekelt volna, de az azért már rendesen szégyen, hogy valaki ezekre nem sajnál költeni, saját magát meg képtelen tisztán tartani.

Mondanom sem kell remélem, hogy második randi már nem volt :) Szerencsére mondjuk, mert utána ismertem meg a férjem :)

2015. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha egy rendszeresen szoliba jaro, gyonyoru haju, divatos ruhaju, mindeg festett kormu csaj irja hogy apolt, akkor o nem a napi a furdesre gondol.

hanem hogy te is 2hetente fodraszhoz jarjal, ne legyen tele a nyakad hajjal, oltozel olyanokba amik neked jol allnak, adjal magadra minel tobbet kulso teren.


nalam is az mar apolatlansagi kerdes, ha egy csaj azt mondja azert van rovid haja mert kevesebbet kell vele foglalkozzon...

25f

2015. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!