Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 10 dolog ami utálsz magadba/ma...

10 dolog ami utálsz magadba/magadon?

Figyelt kérdés
lehet az külsö és belső tulajdonság is.

2015. febr. 24. 00:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Napi depis.
2015. febr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Nem azért, mert tökéletesnek gondolnám magam, tudom, hogy nem vagyok az, de én meg vagyok elégedve magammal.
2015. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Külső: kicsi a farkam,nem vagyok magas,izgat ha leszidják,lekicsizik a farkam,nem vagyok az a kigyúrt.
2015. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1es Te hülye vagy, nekem semmi bajon kissebb apróbb gondjaim vannak de nem vészesek :,D
2015. febr. 24. 00:07
 5/19 anonim ***** válasza:
Nincs 10 dolog, amit utálnék magamban...
2015. febr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Annyit nem tudnék összeszedni, sőt, nincs is olyan, amit tényleg utálnék. Ahogy mondani szokták, csak én vagyok helikopter!
2015. febr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is viszonylag meg vagyok elégedve magammal.

Persze nekem is vannak kisebb gondjaim de a többségen változtatok majd vagy az idő.

2015. febr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 opened paradise ***** válasza:

Picit elálló fülek (ez kettőt ér?),egy kisebb pocak,hogy csípkelődök ismerkedésnél (szeretek,csak van aki nem vevő),hajam göndörödik egy hossz után,empátia (undorító dolog,mindig szivok miatta).

Igazából ennyi,a többi már csak erőltetett lenne,de tessék:

Nem vagyok miliárdos,nem vagyok szálkás,nem a legmélyebb a hangom,nem tudok barnulni (bár másokon is a fehéret szeretem),csak bő pólóban érzem magam jól.

2015. febr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Belső, hogy zárkózott típus vagyok és nehezen kommunikálok idegenekkel (kva nagy hátrány amúgy, kevés barátom is van), külsőleg, hogy néha vannak pattanásaim, lehetne szebb a fogsorom és így a mosolyom is, és lapos a fenekem. De amúgy ezektől függetlenül vagy mellettük én is elfogadom magam. 20l
2015. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az orromat utálom:D
2015. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!