Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megrekedt a dolog?

Megrekedt a dolog?

Figyelt kérdés

Van ez a lány.. egy busszal utazunk. Egy jó ideje már, hogy bámuljuk egymást, de nem mosolyog sem ő ,sem én. Szóba elegyedni nem nagyon tudok vele mert az adott településen ahol felszáll én a következőnél le.Amúgy se nagyon szeretnék így odamenni hozzá, mert nekem nem egyértelmű ez az egész.Amúgy sem vagyok az a helloszia típus és hogy őszinte legyek kicsit meg is rémít mert elég szigorú tekintetű és nem nagyon látom mosolyogni.A barátnőjével úgy állnak egymás mellett mint két kuka. Ennek ellenére nagyon vonzz, ahogy rám néz az egy egész állatkertet szabadít el bennem. Fogalmam sincs mit tegyek. Kerestem már közösségi oldalon, átnéztem a településen ahol felszáll egy pár ember ismerőseit, sőt még a környező településen is, hogy legalább tudjak róla valamit, de olyan mintha nem is létezne. Ha esetleg meg is találnám nem jelölném be, mert amúgy az ilyet totál gyerekesnek tartom. Szeretnék ebből a megakadt dologból lehetőleg minél előbb kilépni, tök mindegy, hogy előre vagy hátra mert szinte állandóan ez a jár a fejemben, ráadásul már csak egy hónapom van a suliból szóval többet nem fogunk találkozni és szeretném kideríteni, hogy ez csak valami játék neki vagy van valami szándéka is.

23/F



2015. márc. 3. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szándékod csak neked van.Szállj egyszer te is ott le ahol ő,aztán nyomd a szöveget neki.Ne legyél tesze-tosza.
2015. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
istenem inkább az a gyerekes hogy semmit nem vagy képes érte tenni 23 évesen már ne is haragudj de hogy akarsz bármit is megtudni, hogy akarsz tőle bármit is ha csak bámulni tudod?
2015. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most őszintén: Mi a kérdés? Oda kéne menned, de írod, hogy nem vagy olyan... Akkor...? Próbálj meg rá mosolyogni, ha visszamosolyog, jó jel. Ha nem, az se jelent semmit. Tehát ebből megint az következik, hogy úgy jársz a legjobban, ha odamész hozzá. Bátorság!

Vagy felejtsd el..

2015. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lépj valamit:) ok nélkül nem hinném,h bámulna
2015. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!