Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 22 évesen lett először barátnő...

22 évesen lett először barátnőm. Már egy éve nincs senkim. Miért lehet az hogy nem merek oda menni a lányokhoz ismerkedni? Így soha se lesz? Hogy kell el kezdeni hogy ne égjek be? 26f

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ránézésből tényleg nem lehet az ilyesmit leszűrni. Mikor nekem tetszett egy lány elég durva módon bánt el velem, pedig én semmivel nem szolgáltam rá. Valószínűleg soha többé nem leszek képes megbízni senkiben sem. Mondom ezt jó pár évvel az eset után...
2015. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy nekem is fel kéne adnom.
2015. márc. 8. 16:09
 13/18 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Szerintem ne add fel. Csak az az igazság, hogy a köszönésnél nagyon én se jutok tovább. De ez talán a helyzet adja majd meg, hogy mit mondj. Olvastam már itt olyan tanácsot is, hogy vágjak bele valamilyen közösségi dologba és akkor máris lesz egy közös téma.

2015. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ez ár baromira ki idegel,hogy tehetetlen vagyok ez ügybe.
2015. márc. 8. 16:16
 15/18 kendrazoltan ***** válasza:

Akkor most mondok egy példát, ami lehet, hogy furán hangzik, de szerintem simán működik:


Csináltass vagy 50 db névjegykártyát, amire a következő van írva:


- a neved, amin megtalálnak valamilyen közösségi oldalon

- alá a "foglalkozásod" --> pl: "párt kereső egyedülálló srác"

- valami vicces / kedves kicsi kép / üzenet


Csak köszönsz, átadod neki és elmész. Akinek esetleg első látásra tetszel, az maximum bejelöl a közösségi oldalon, akit nem érdekel a dolog, az kidobja és kész. Nincs lehetőség a felsülésre...

2015. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát nem tudom szerintem ott a helyszínen elég jól ki nevetnének.
2015. márc. 8. 18:17
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez a kártyás dolog gáz... de lehet hogy találnál olyat aki megkeres!


Amit én tudnék ajánlani : Olyan helyekre eljárni ahol korod béli lányok is vannak. Közös foglalkozásokra gondolok, aerobik, tánc, vagy bármilyen más sport , vagy valamilyen hobbi tevékenység. Itt nem feltétlenül arra kell hogy menj, hogy felszedj valakit hanem csak beszélgetni. Vagy ha pl. mindig hangosan ráköszönsz hogy szia Anita pl. fontos hogy mond a nevét is mert az személyes.Hogy vagy? stb egyszerű kérdések.Ha nem tudsz sokat beszélni akkor figyelj arra hogy az elején ne maradhassatok sokat kettesben, neked most rohannod kell mert...kifogások. Rögtön meglátod hogy keresi-e majd a lány a társaságot veled vagy sem.Ha igen akkor mondhatod neki hogy kedveled és elhívnád valahová egy kv-ra például. Igy témátok is lesz a közös tevékenység , sport vagy hobbi , amiről el lehet kezdeni beszélgetni.

2015. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 kendrazoltan ***** válasza:
Szerintem az van, hogy nem vagytok tisztában azzal, hogy a kérdező a személyes felsüléstől tart...egy opciót javasoltam, amivel ez elkerülhető, de úgy nézem, itt mindenki más a személyes, helyszínen való kontaktálást javasolja, holott pont ebben nem "jó" a kérdező...többet nem tudok segíteni sajnos...
2015. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!