Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám elérni hogy...

Hogyan tudnám elérni hogy belém szeressen egy illető?

Figyelt kérdés

Van egy lány egy évvel fiatalabb mint én és nem olyan rég ismertem meg barátom születésnapi buliján, és azóta egyre többet beszélgettem vele és beleszerettem de nem merem így nyiltan elmondani neki mert parázok.

Egyszer már feltettem a kérdést hogy lenne nála esélyem erre ő azt válaszolta hogy maradjunk inkább barátok.

Nem tudom hogy miért van ez így talán az hogy ducibb vagyok és nem nyertem el a tetszését vagy hogy nem akar kapcsolatot.

Ha kéri ha nem mindig ott vagyok mellete és vigyázok rá bármi történjék csak ezt ő szerintem nem veszi észre,hogy én teljesen belezúgtam de viszont sejtése van a dologról.. Elnézést a fogalmazásért

Tudna valaki jó tanácsot adni?


2015. márc. 15. 15:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed..
2015. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nekem ő kell :(
2015. márc. 15. 15:32
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne add fel, de ha a lány mondja, hogy nem, akkor állj le, mert zaklató leszel.
2015. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ne mnd el szó szerint, hogy szereted, ha már egyszer mondta, hogy maradjatok barátok akkor netedd. Légy a közelében, legyél kedves, laza, add önmagad. Észre kell vennie ha szereted, ztán mejd reagál valahogy. Észrefogod venni.


Egyébként hány évesek vagytok?

2015. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem mondta hogy nem de azt sem hogy igen

Elég jó barátok vagyunk mindennap beszélgetünk.:s

Párszor feltárta a szívét előttem

ő is kapcsolatra vágyik.:s

2015. márc. 15. 15:34
 6/19 A kérdező kommentje:
Én 16 ő 15.
2015. márc. 15. 15:35
 7/19 anonim ***** válasza:

Nincs minden veszve, itt az én példám:


Facebookon ismerkedtünk meg, fél év alatt írtunk 6000-et. Semmi extra, de egyszer ideges voltam és mindent elbaltáztam. Aztán jóba lettünk, 2 hónap alatt írtunk 30k-t, meg heti Skype... És egy éve kapcsolat...


Légy önmagad, ha azt nem fogadja el, aki vagy, akkor ne játsz meg mást. Add önmagad, és lesz valami.

2015. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha velem van vagy én vagyok vele éppen akkor nem szoktam begörcsölni hogy mi lessz, belül mást érzek..de az eszem nem parázik be szóval lazán szoktam viselkedni mellete meg magamat adom, kedves vagyok vele stb.
2015. márc. 15. 15:46
 9/19 anonim ***** válasza:
Vallj szerelmet
2015. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban! Egyébként sajnos esélytelen. Ha egyszer elutasított egy lány, később se fogsz neki kelleni.
2015. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!