Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám elérni hogy...

Hogyan tudnám elérni hogy belém szeressen egy illető?

Figyelt kérdés

Van egy lány egy évvel fiatalabb mint én és nem olyan rég ismertem meg barátom születésnapi buliján, és azóta egyre többet beszélgettem vele és beleszerettem de nem merem így nyiltan elmondani neki mert parázok.

Egyszer már feltettem a kérdést hogy lenne nála esélyem erre ő azt válaszolta hogy maradjunk inkább barátok.

Nem tudom hogy miért van ez így talán az hogy ducibb vagyok és nem nyertem el a tetszését vagy hogy nem akar kapcsolatot.

Ha kéri ha nem mindig ott vagyok mellete és vigyázok rá bármi történjék csak ezt ő szerintem nem veszi észre,hogy én teljesen belezúgtam de viszont sejtése van a dologról.. Elnézést a fogalmazásért

Tudna valaki jó tanácsot adni?


2015. márc. 15. 15:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igazából lehet az a baj, hogy duci vagy. Én nem vagyok magammal megelégedve, túl vékony vagyok, DE legalább szálkás.


Kicsit dobj le, lehet nagyobb lesz az esélyed.

2015. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: Hát nemtudom nem nagyon merem.:s

2.válaszoló: Hogyan nézzek ki jobban?

2015. márc. 15. 17:34
 13/19 A kérdező kommentje:
Ledobnák én de elég nehéz.
2015. márc. 15. 17:53
 14/19 anonim válasza:

Mivel lány vagyok és találkoztam már ilyennel, én is azt tanácsolom, hogy ha nem akarja, akkor ne erőltesd, mert különben még a barátságot is elveszíted. Ha nem tetszel neki, akkor hagyd!

Amúgy meg a lányok szeretnek sokkal idősebb és gondolkodásilag érettebb fiúkkal összejönni.

2015. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Egyszeruen nem birok nelkule lenni..

Nem eroltetek semmit csak azert szoktam mutatni annak a jelet hogy nagyon fontos nekem es ott vagyok mellette ha kell ha nem.

2015. márc. 29. 20:22
 16/19 anonim válasza:

Attól függ, hogy ő hogy viszonyul ehhez :)

Ha jól, akkor oké, de ha nem, akkor várj egy kicsit, amíg megnyugszik.

2015. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mihez viszonyul?
2015. ápr. 7. 15:53
 18/19 anonim ***** válasza:

Hozzád, meg ahhoz, hogy mindig mellette vagy... Erre gondolt, ha nem tévedek :D


Amúgy maradj mellette, de vigyázz, nehogy hirtelen valami hibába belefuss. Szépen, lassan, és sikerhez jutsz ;) Sok sikert!

2015. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Hat en mar nemtudom mit csinaljak valaki azt mondja nincs mar eselyem valaki meg azt hogy ne adjam fel..

Igazabol erte akar a tuzbe mennek annyira szeretem.

2015. ápr. 7. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!