Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Hogyan mutatjátok ki a...

Fiúk! Hogyan mutatjátok ki a lánynak?

Figyelt kérdés
Hogyam mutatjátok ki a kiszemelt lánynak hogy tetszik nektek? Amikor lehetőség van rá szemeztek, beszélgettek? Ráírtok facebookon? Vagy milyen jelekből lehet észrevenni, hogy ismerkedni akartok? Ti hogyan csináljátok?

2015. márc. 15. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez most lehet, hogy furcsa lesz, de én elmondom neki, hogy tetszik nekem, és szeretném megismerni őt. Én még a régebbi verzió vagyok, aki nyíltan kimondja, hogy mit is akar.
2015. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aladar12 ***** válasza:

beszélgetek vele, max ha olyan távolság/ritkán tudok találkozni vele/csak unatkozom, akkor facebook.

hívd el amúgy randira.

2015. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Azt mondom neki, hogy ' szívesen beraknám baziliszkuszomat kegyed titkok kamrájába'
2015. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Változó. Ahogy a helyzet hozza. De mindegyik lehetőséggel szoktam élni. Ha nem vágja le a szitut, néha nem bírom, és elmondom neki. Több-kevesebb sikerrel.
2015. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sehogy,mert általában nem én vagyok a kezdeményező( ennek az az egyszerű oka van,hogy nem érzem magam akkora rajnak,hogy random leszólítsak valaki aki tetszik).Max azzal hívom fel magamra a figyelmet,hogy nézem,megvárom,míg visszanéz,aztán hirtelen elfordulok.
2015. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5. te lány vagy? Mert van az osztályomban egy lány aki mostanában rám néz és ha én is ránézek rögtön elfordul...
2015. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!