Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek a rocker motoros...

Kabel2001 kérdése:

Lányok nektek a rocker motoros fiúk, vagy a pawa focisták jönnek be?

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
mivel mindkettővel volt dolgom, ezért amondó vagyok, hogy maradok a cuki informatikusnál.
2015. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A tökös rapperek, nem a díszb*zik.

Olyan igazi '90-es formák

2015. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
rocker motoros
2015. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2015. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
rocker motoros :D
2015. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én szem szerint egy motoros rocker vagyok, de van több focista ismerősöm is... Nem értem hogyan tudják viselni ezt a pawa stílust...
2015. márc. 20. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy, ahogy te a rocker motoros stílust tudod. Nem azért, hogy védjem a pawa emberkéket, szerintem is borzalmas, de azt el lehet fogadni, hogy mindenki más, mindenkinek más jön be, ha te ilyen vagy, akkor keress hozzád illő társaságot és nőt, ha meg olyan, akkor meg olyat. Az a legszebb a dologban, hogy mindenkinek megvan a lehetősége úgy élni az életét, ahogy szeretné.


Nekem volt rocker motoros pasim is, volt pawa focista is (tipikus diszkópatkány), a kapcsolat minőségét tekintve nem volt különbség. Emberileg persze, mások voltak, más elvek szerint működtek, a rocker motoros inkább a vagány, na bulizzunk és igyunk fajta volt, a pawa focista meg a sport, a felszínes szépség, a tudjistenmi dolgokat preferálta. Egyik sem jött be különösebben, de nem a stílusuk miatt. Oké, ha stílust kéne nézni, nyilván a rocker motorost választanám, legalább nem foglalkozik kétszer annyit a külsejével, mint én, de tulajdonképpen nekem tökmindegy, milyen stílus híve, ha jól megvagyunk és szeretjük egymást. Mindkét oldalnak vannak jó meg rossz oldalai, te nem érted ezt, a másik oldal nem ért téged, teljes az egyetértés, mégis, mi bajod van így? :D

2015. márc. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a rockerek az álmaim férfijai (az nem feltétel, hogy motorja is legyen :-)). Azért nem minden a külső meg a stílus, kell mellé némi intelligencia és érzékenység is.

A páwák abszolút nem jönnek be. A focisták? Hát attól függ, igazából nem oszt, nem szoroz, hogy egy férfi focizik-e vagy sem.

2015. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Rocker motoros egyértelműűű. :D
2015. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A motoros focistak 👌❤😋
2016. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!