Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megéri előfizetni társkeresőre...

Megéri előfizetni társkeresőre (randivonal), vagy akkor sem jobb mind a badoo?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod rövid időre,nem vesztesz semmit.
2015. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg ingyenes oldal van. Miért akarod magad lekötni egyhelyen?

Elöszőr tapasztald ki az egyes oldalakat és utána könnyebb lesz a döntés.

2015. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem ismerkedsz élő emberek, miért jobb a mirelit? O.o
2015. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs olyan ismerősi köröm ahol hemzsegnek a lányok. Az utcán, buszváróban, padon leszólítani lányokat dolgot a legvégső megoldásnak tartom, mert állítólag gáz.
2015. ápr. 4. 13:27
 5/10 anonim ***** válasza:
ha ingyenes oldalon nem találsz senki, fizetősön se fogsz
2015. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam. Ez van sajnos...
2015. ápr. 4. 13:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a tàrskereső oldalakkal van a gond, hanem pàr ève a rajta talàlhatò emberekkel. A randivonal befizetès nèlkül nem is hasznàlhatò, lehetetlen beszèlgetni rajta. De a badoo vagy twoo pl. igen, itt letudod mèrni, mennyire "kellesz".
2015. máj. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már lemértem. Nem kell nagyon senkinek, kivéve akikkel valami "baj" van.
2015. máj. 20. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem vagy vele egyedül. Azokkal van esèly,akik a kutyànak se kellenek. Valaki írta, hogy èlőben..pff.. Hogyne ha valaki mazochista,pofàra akar esni jòpàrszor, hülyèt akar csinàlni magàbòl, annak remek alkalom. Legtöbb nő úgy valja, utcàn nem ismerkedik. Elvből.
2015. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Laszlo Elemer válasza:

nos en is regisztraltam a randivonalra,de meg kell valjam,hat dobnom kell egy hatast attol az oldaltol.

egyszeruen semmit nem tudsz csinalni,csak bongeszel az emberek kozott,persze ha elofizeto vagy,akkor nincs problema,de ha nem akkor bizony nagy gaz.elofizetni meg hat nem tudom en is gondolkozok azon,hogy elo fizetek,de elvbol aszt mondom,egy raandioldalnak mar az lenne a dolga,hogy elosegitse az ismerkedest nem pedig hatraltassa,ezzel is valamien szinten penzt csalnak ki. legalabb egy email-t ne hagyhass vagy ket szot ne tudj valtani az azert mar szemetseg. nem alrol van szo,hogy most hasast fetc 10 lepedotol felteszem evente, de vannak szemejek akik nem hajlandoak fizetni,vagy eppeseggel,nem tudnak mert nincs mibol,de lehet mas is az oka felteszem jelen pillanatba nem tud az ember fizetni.Hat ez van a mai vilagban nem is csodalkozom szinte mindenhol ez van,csak a profit a lenyeg.bocsi ha elkalandoztam.

2016. márc. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!