Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mikor veszitek magatoka...

Lányok mikor veszitek magatokat észre?

Figyelt kérdés

Ez más sokadik tapasztalatom, ha egy fiú visszahúzódóbb (mint én) és elhív egy neki tetsző lányt az lepattintja. Főleg mivel még nem volt barátnője (akár nekem) s elgondolkozik rajta miért nem volt a fiúnak és talán megijed vagy arra gondol hogy nagyon defektes.


De abba ugye nem gondol (gondoltok bele) hogy az a fiú mitől lett olyan ugye? Hogy a viselkedésetekkel tetézitek az ilyen szerencsétlenek bajait (mint jómagam)? Ezekbe nem gondoltok bele sohasem? vagy ennyire nem érdekel titeket?



2015. ápr. 6. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén, kérdező, most mit vársz? Virtuális vállon veregetést? Egy kis seggnyalást? Egy kis egó-simizést? Egy kis "igazad van, mind hülye pina, a nők már csak ilyenek, ostobák" cuccot? Mit szeretnél?
2015. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
8%
Tisztában vannak vele,de ne várj tőlük együttérzést.Aki csúnya,lúzer,az maradjon egyedül,számukra sértő lenne a randi.Csak a számukra helyesek érdemelnek nőt,szexet és boldogságot,a többi szomorodjon meg ott ahol van.
2015. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Nem, csak egyenes választ kb ilyet:

- Nem minket nem érdekel, változtass magadon. vagy

- De belegondoltam már de nekem ilyen nem férfi. Vagy

- Az ilyen életképtelen. vagy

- Ebbe még bele se gondoltam stb stb

2015. ápr. 6. 14:00
 4/91 anonim ***** válasza:
81%
#2 Lol. Várj. Csak nem azt képzeled, hogy a nők tartoznak a férfiaknak szexszel? Vagy párkapcsolattal? Vagy bármivel is?
2015. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 A kérdező kommentje:
ma 13:58 sajnos ez így van!
2015. ápr. 6. 14:01
 6/91 anonim ***** válasza:
83%
Atyaég ennyi hülyeséget még nem láttam :DDD Ennyi nőgyűlölő pancsert:)
2015. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mondtam,hogy tartoznak bármivel is,ő gondolja így szerintem,már bocs a kérdezőtől.Azt értsd meg kérdező,hogy őket semmi,de semmi nem érdekli ha csak nem vezérli valamilyen érdek,pl.helyes vagy,jóképű,izmos és vonzódnak hozzád,szeretkezni akarnak veled,esetleg gazdag vagy,híres és élvezni akarják a jómódot,csillogást,annak ellenére,hogy esetleg undorodnak a külsődtől.Ha semmit nem tudsz nyújtani nekik,közömbös vagy számukra,esetleg terhes a jelenléted,közeledésed.Néhányan tapintatosan közlik ezt,mások egészen durva,megalázó módon,hogy elrettentsenek minden további próbálkozástól,vagy a saját egójukat,felsőbbrendűségi érzetüket növeljék,menőnek tüntessék fel magukat mások előtt.Önzetlen,érdek nélküli,tiszta szeretetre nem képesek.
2015. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
97%

Látod te is egy neked tetsző lányt hívsz el,gondoltál már arra,hogy egy neked nem tetszőnél próbálkozz?:D

Nem az a gond,hogy még senkid se volt,egyszerűen csak olyanoknál próbálkoztál eddig akiknek nem jöttél be.

2015. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
97%

#3 Rendben, akkor válaszolok.

Az élet nem fair. Túl nagy feneket kerítsz a szexnek, a párkapcsolatban és az érzelmeknek. Mintha életcél lenne valakit magad mellé szerezni - holott nem, nincs így (vagyis nem kéne, hogy így legyen). Mindenki egész önmagában is, én nem "valaki másik fele".

Az embereknek szabad akaratuk van és csak azért, mert neked tetszik valaki, nem kötelessége kedvesnek lennie veled (nem, tényleg nem) vagy segíteni neked/szexelni veled/párkapcsolatba lépnie veled. Sok oka lehet annak, hogy valaki lepattint és szerintem még bőven megeshet, hogy te is lepattintasz majd embereket, mert (gondolj ide valami okot).

Néhányan belegondolnak, túlesnek ugyan ezen, sőt, szarabbul járnak, mint te. A te tragédiád nem tragédia. Mindennapos.

Most vagy felállsz, tovább próbálkozol, megpróbálod a pozitív oldalát nézni a dolgoknak, vagy belesüppedsz az önsajnálatba és gyűlölködő féreg lesz belőled. Melyiket szeretnéd? Egy tipp: nem biztos, hogy a második a jó döntés.

2015. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Erre én is rájöttem a sokadik csalódás után. Jöhetnek a feminista szövegek, de csak a férfi tud őszintén szeretni egy nőt, a nőről már ugyan ez nem mondható el!
2015. ápr. 6. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!