Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mikor veszitek magatoka...

Lányok mikor veszitek magatokat észre?

Figyelt kérdés

Ez más sokadik tapasztalatom, ha egy fiú visszahúzódóbb (mint én) és elhív egy neki tetsző lányt az lepattintja. Főleg mivel még nem volt barátnője (akár nekem) s elgondolkozik rajta miért nem volt a fiúnak és talán megijed vagy arra gondol hogy nagyon defektes.


De abba ugye nem gondol (gondoltok bele) hogy az a fiú mitől lett olyan ugye? Hogy a viselkedésetekkel tetézitek az ilyen szerencsétlenek bajait (mint jómagam)? Ezekbe nem gondoltok bele sohasem? vagy ennyire nem érdekel titeket?



2015. ápr. 6. 13:55
 31/91 anonim ***** válasza:
0%
Kellehür! Ment a zöld kéz, igazad van teljes mértékben.
2015. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
0%
"Kivágnám az összes csúnyafiút innen, azt hiszitek csak nektek ilyen húsbavágó a problémátok hogy folyamatosan 0-24ig telesírjátok a fórumot a valójában nem létező bajaitokkal. A csúnya lányok miért nem panaszkodnak é pitiznek térden állva?" Ne is panaszkodjanak a csúnya lányok, mert mindig akad olyan valaki, aki elviszi őket, de egy ronda férfinak esélye sincs.
2015. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 A kérdező kommentje:
Jól beszél az előttem szóló!
2015. ápr. 6. 15:00
 34/91 anonim ***** válasza:
12%
Ennyi,nekem mindig igazam van, nem úgy mint a nőknek, akiknek soha nincs igazuk :)
2015. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
94%
Alakítsátok meg a csúnyafiúk kultúrkörét ahol lehet szapulni a nőket, akik emberszámba sem vesznek benneteket, nevetséges :D
2015. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
100%

#30 figyeljél én értem hogy sok pocsék tapasztalatod van, de egy kapcsolat elrontásához két ember kell. Ha állandóan csak elutasítanak kikosaraznak lepattintanak akkor abba te is hibás vagy, még ha csak annyi a hibád, hogy rossz lánynál próbálkozol.

Mert ha a fullos, mindig tökéletes smink/haj/ruha/alak csajoknál próbálkozol ne csodálkozz, hogy nem kellesz nekik. Felületesek, képtelenek arra, hogy egyszer is kicsit nem tökéletesen jelenjenek meg a kisboltba. Minek próbálkozol olyan csajnál ha tudod hogy úgysincs esélyed, mert a külsődet nézi és az pedig nem éppen a legjobb tulajdonságod?? Miért várod el a csajtól hogy fullos legyen ha te se vagy az? Keress olyat aki illik hozzád. És szokj le a nők globális hibáztatásáról mert ez se növeli az esélyedet arra, hogy a kapcsolati státuszod megváltozzon...

2015. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan már Kellehür és barátai,látszik,hogy fogalmatok sincs csak egy jóóó nagy rakás szar negatív beállítottság,mert tele a tökötök mindennel.
2015. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 A kérdező kommentje:
A "nők" szakították le az almát, ők vittek bűnbe minket. Régen azt hitem hogy ez hülyeség, de már tudom hogy ez egy jó metafora.
2015. ápr. 6. 15:05
 39/91 anonim ***** válasza:
100%
Ja,hogy te még ott élsz abban az időben?:D
2015. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
Igen, ez vonatkozhat esetleg a Földön élő nők egy kicsiny szeletére, ugyanis ez a katolikusok meséje egyedül. A többiekkel mi a helyzet :)
2015. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!